server güncellemesinden sonra forumda ve simple portalda smileler ortaya çıkması

Başlatan TTC, 09 Ekm 2016, 15:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TTC

forum 2.0.RC3
Kurulu modlar

User online today
member color link
simple portal
WYSIWYG Quick Reply
aeva video embed 7.0

Server güncellemesinden sonra forumda her yerde smileyler otya çıktı. Server php sürümünü5.4.x yaptığını belirtiyor .
Ben large uprade paketi ile 2.012 ye forumu güncelledim ama yine sorun çözülmedi. Tekrar eski yedek yüklendi.

Aynı serverde 2.0.12 sürümlü baska forumum var onda böyle bir hata yok.

Sorun nedir ve nasıl çözebilirim.

tarantula901

Admin panelde bulunan

Gülümsemeler ve İleti İkonları /  gülümseme eklediniz sanırım bu gülümseme kodlarında normal olarak kullanılan kelime yada çok kullanılan karekter kullanmışsınız onları düzeltin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ekm 2016, 16:03Admin panelde bulunan

Gülümsemeler ve İleti İkonları /  gülümseme eklediniz sanırım bu gülümseme kodlarında normal olarak kullanılan kelime yada çok kullanılan karekter kullanmışsınız onları düzeltin.

Cevabınız için teşekkür ederim. Deneyeyim.. :)
Edit: Sorunum çözüldü.
Tekrar Teşekkürler :)

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ekm 2016, 16:09Rica ederim. Bi deneyin bakalım ve kontrol edin smileyleri

Tüm smileyleri kontrol ettim. Artık nasıl olduysa forumda gözükme şekilleri silinmiş.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Forumu large uprade paketi ile güncellediğim zaman modifikasyonları tekrar yüklerken  hata alıyorum display tempalate.php gibi

bu sorunu asmak için ne yapmalıyım. ?

yeni bir 2.0.12 forum kursam 2.0.RC3 ün yedeği ile nasıl yapılabilir.

Forumu stabil hale getirsem yeter. 1-2 mod dısında kullanmak zaten istemiyorum.

TTC

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ekm 2016, 16:29İlginç :D sorun çözüldüyse sorun yok.

Çözüldü. Şimdi upgrade etsem mi etmesem mi onu düşünüyorum..  ;D

tarantula901

Sitenin ftp dosyalarınımı güncelleyip sonra mod yüklemeye çalıştığınızda sorun yaşıyorsunuz.

Eğer öyle ise temada daha önceden kurulan modlardan kaynaklıdır. Temanın en yenisini kurup öyle denemeniz gerekiyor.

Siteniz 2.0.RC3 sürümdemi siteyi 2.0.RC3 kurup sonra 2 0 12'ye güncelleyeceksiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ekm 2016, 16:57Sitenin ftp dosyalarınımı güncelleyip sonra mod yüklemeye çalıştığınızda sorun yaşıyorsunuz.

Eğer öyle ise temada daha önceden kurulan modlardan kaynaklıdır. Temanın en yenisini kurup öyle denemeniz gerekiyor.

Siteniz 2.0.RC3 sürümdemi siteyi 2.0.RC3 kurup sonra 2 0 12'ye güncelleyeceksiniz.

Siteyi kurduktan sonra durumda yedeklemeyi ve geri yüklemeyi nasıl yapmalıyım.

tarantula901

Sitede site yedekleme ile ilgili konular mevcut arama için sohbet kısmına aramak istediğiniz kelimeyi yazdıktan sonra sağda bulunan googlede ara butonuna tıklayın.

Ücretli Smf Destek İçin

TTC

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ekm 2016, 17:17Sitede site yedekleme ile ilgili konular mevcut arama için sohbet kısmına aramak istediğiniz kelimeyi yazdıktan sonra sağda bulunan googlede ara butonuna tıklayın.

Teşekkür ederim. Araştırayım.. ;)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin