Temadaki Arama Yeri Temadan Temaya Değişiyor Galiba ?

Başlatan htr368, 28 Eyl 2016, 17:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

Daha önce başka bir temaya gerekli kodu koymuştum en sona ancak buna koyduğumda işlemiyor nedeni nedir ?

htr368

tarantula901

Kodu eksik yada hataları olarak ekliyorsunzudur
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

O temadaki CSS işte bu buraya siz bi yerleştirin bende ona göre diğerlerine aynısını yaparım çünkü diğer önceki sorduğum temada işe yaradı ama bunda yaramadı

tarantula901

Arama alanı css ile eklenmez. html Kod ile eklenir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Ekm 2016, 11:47Arama alanı css ile eklenmez. html Kod ile eklenir.
Peki ben bunu şimdi nasıl yok etcem ? :D

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

tarantula901

ara

#search {
    background: url(../images/custom/search.png);
    height: 40px;
    width: 255px;
    float: right;
    margin-top: 52px;
    position: relative;
    border-radius: 6px;   
}

değiştir

#search {
    background: url(../images/custom/search.png);
    height: 40px;
    width: 255px;
    float: right;
    margin-top: 52px;
    position: relative;
    border-radius: 6px;
    display: none;
}

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

3 tane search vardı ama birini sildim onu yaptım oldu :D :D teşekkürler

htr368

adminim burdaki üyeler kısmını nasıl silicem notdefterindeki daire aldığım alanmı o kısım ? eğer oysa bunu siliyorum çöküyo site anlamadım ?

tarantula901

Tam olarak sildiğim kodu kod olarak eklermisin birde

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Ekm 2016, 00:50Tam olarak sildiğim kodu kod olarak eklermisin birde
Anlamadım nedemek istediniz ?