En İyi SMF Temaları Tavsiye

Başlatan turizmtasimacilik, 24 Mar 2018, 19:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turizmtasimacilik

Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu SMF nin en iyi forum scriplerinden biri olduğu kararına vardım, 2 gündür tüm SMS sitesi üzerindeki temaları inceledim ne Premium nede ücretsiz temalar içinde göze iyi görünen / responsive mobil uyumlu bir tema göremedim,

Masaüstü iyi görünenlerde mobilde iyi görünmüyor, PHP bilgim iyi olmadığından header bölümleri modifikasyonunu şimdilik yapamayacağım,

Tecrübeli arkadaşlar hangi temayı önerirsiniz mobil uyumlu tema sadece....Smf ana teması iyi görünüyor ama oda mobil uyumlu değil...

Bu site temasıda iyi görünüyor mobilde, bu temanın adını nasıl öğrenebilirim?

tarantula901

Alıntı yapılan: muratbora - 24 Mar 2018, 19:15Arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu SMF nin en iyi forum scriplerinden biri olduğu kararına vardım, 2 gündür tüm SMS sitesi üzerindeki temaları inceledim ne Premium nede ücretsiz temalar içinde göze iyi görünen / responsive mobil uyumlu bir tema göremedim,

Masaüstü iyi görünenlerde mobilde iyi görünmüyor, PHP bilgim iyi olmadığından header bölümleri modifikasyonunu şimdilik yapamayacağım,

Tecrübeli arkadaşlar hangi temayı önerirsiniz mobil uyumlu tema sadece....Smf ana teması iyi görünüyor ama oda mobil uyumlu değil...

Bu site temasıda iyi görünüyor mobilde, bu temanın adını nasıl öğrenebilirim?

Bu sitenin teması smf 2.1 default temadır. ufak bir düzenleme ile kullanılıyor.

Smf manas teması var gecitlinin onu kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Manas dahil hepsini yükledim ve denedim,
header bölümü mobilde iyi görünmüyor, madifikasyon gerekli onuda ben yapamam,

Şimdilik vVide 'de karar kıldım, bu diğer temalara oranla daha iyi görünüyor...Hem masaüstü hemde mobilde...
Sizin görüşünüz vVide için?

turizmtasimacilik

Bu sizin kullandığınız smf 2.1 default teması hangi kategori altında, bulamadım, indirme URLsini atma şansınız var mı?

Browse the themes
Minimal (202)
Curve Variations (102)
Core Variations (71)
Classic (47)
Modern (331)
Professional (346)
Mimic (9)
Media (9)
Natural (38)
Fantasy & Futuristic (73)
Novelty & Fun (43)
Holiday and Special Occasions (26)
Miscellaneous (25)

uyanangenclik

Arkadaşım ben şu ana kadar belki yüzün üzerinde tema denemişimdir.

Bana göre en kullanışlı, sistemi kasmayan, mobil uyumlu smf teması
"Reseller"
Linkini aşağıda veriyorum.
Sürümün uyar mı bilmiyorum?  ;)
Rerseller Tema için Tıklayın
...
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

gecitli

Alıntı yapılan: muratbora - 27 Mar 2018, 12:17Manas dahil hepsini yükledim ve denedim,
header bölümü mobilde iyi görünmüyor, madifikasyon gerekli onuda ben yapamam,

Şimdilik vVide 'de karar kıldım, bu diğer temalara oranla daha iyi görünüyor...Hem masaüstü hemde mobilde...
Sizin görüşünüz vVide için?

Merhaba Merak etim mobil derken kastiniz nedir örnek burda kulanilan tema sadece responsive ozeliğe sahip sizn şu an kulandiğiniz tema bootstrap özeliğine sahip smf kulanan her 3 kişiden biri o temayi kulaniyor bu tema bana ayit olduğu icin bunu soylemiyorum yanliş anlaşilmasin istatislikler bunu soyluyor arti smf formunda konusu mevcut google icin kodlanmiş en iyi tema özeliğine sahip birde ücretsiz sunduğum yeni bir tema daha var şu an resmi sitede onaylanmayi bekliyor isterseniz birde onu deneyin.Tema Linki
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

turizmtasimacilik

vVide iyi bir tema hoşuma gitti, SMF üzerindeki temaları tek tek gözden gecirip yükleyip deneyerek son durak vVide'de karar kılmıştım, demek ki bende çoğunlukla aynı görüşe sahipmişim...
Elinize sağlık, yeni temanızıda baş forumuma kurarım inşalah