ücretli eklenti kurdurmak istiyorum

Başlatan batikon, 09 Ağu 2017, 04:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

batikon

Merhaba arkadaşlar BURADAKİ EKLENTİYİ ücret karşılığı kurdurmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Ödeme zirrat bankasından yapacağım ona göre fiyat verirseniz sevinirim .

tarantula901

Paketler bu modu yukleyebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

smf 2.0.14 yüklemek istedim hata verdi tarantula kodlardan anlamadığım için ücretli kurdurmak istedim

tarantula901

Anladim bir kac gun aonra pcde olacagim ozaman yardimci olabilirim isyeraeniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Walla yardımcı olursan çok sevinirim tarantula bekliyorum allah razı olsun.

batikon

tarantula901 kardeşim 9 gündür beklemedeyim,yardımcı olacanmı acaba?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 teşekkür ederim kardeşim,yarın saat kaçta gelirsin kardeşim yazarsan ona göre giriş yaparım

tarantula901

Alıntı yapılan: herme - 17 Ağu 2017, 22:29tarantula901 teşekkür ederim kardeşim,yarın saat kaçta gelirsin kardeşim yazarsan ona göre giriş yaparım
15 00 dan sonra goruselim bi aksilik cikmaz ise yapilacaklari bir liste yapmayi unutma

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 kardeşim çok teşekkür ederim inan çok denedim kuramadım.Sayende kurabileceğiz

tarantula901

Sizi bekliyorum. pmden bana ulaşın.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula kardeşim çok teşekkür ederim sayende çok güzel oldu :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin