Smf son Ajaxlı konular (ajax recent topics) modu

Başlatan tarantula901, 01 Şub 2015, 23:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Mod Name:AJAX Recent Topics

Uyumlu sürümler: 1.1.19, 2.0.6

Açıklama: Ajaxlı son konular butonu ekler ve bu butona basarak son konuları görebilirsiniz.

İndirmek için:

Türkçe yapmak için;

Modifications.turkish.php dosyasında ara

?>
önce ekle

// AJAX Recent Topics
$txt['recent_topics'] = 'Son Konular';
$txt['minutes_ago'] = ' Dakika önce';
$txt['number_recent_topics_interval'] = 'ref-resh Süresi';
$txt['number_recent_topics_interval_desc'] = '5-10 sn iyidir.';
$txt['number_recent_topics'] = 'Son konular sayfasında gösterilicek konu sayısını girin';

Modu kurduktan sonra üst menude son konular diye buton oluşturuluyor o butonu kaldırmak isterseniz şuraya göz atın.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=444.msg3985#msg3985

NOT: Modu kurduktan sonra /index.php?action=recenttopics sayfasında iki tane

navigate_section varsa yapmanız gerekenler;

Recent.template.php dosyasında ara

function template_recent()
{
 global $context, $txt, $modSettings, $scripturl, $settings;

$alt = false;
 echo '
 <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="3">
 <tr>
 <td>', theme_linktree(), '</td>
 </tr>
 </table>';

değiştir

function template_recent()
{
 global $context, $txt, $modSettings, $scripturl, $settings;

$alt = false;

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Paylaşım için çok teşekkür ederim.
İş göreceğe benziyor..............
Herkes göründüğü gibi değil.

ozgur

Merhaba, iyi çalışmalar diliyorum. Forum içerisinde son konuları listeletmek için ajax recent mod'unu kurmaya karar verdim. Biraz araştırdım ama istediğim şeyi tam olarak bulamadım. Son konular'ı sadece kayıtlı üyelere gösterme şansımız varmı bu mod ile?

tarantula901

Sadece üyelere gösterebılırsınız nerede gorunmemesını ıstıyorsunuz butonuda gorun.esınmı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ozgur

Hocam ben anasayfa da gösteriyorum butonu. Normal ziyaretçiler siteye girdikleri zaman o buton göremesinler. Fakat üye girişi yaptıktan sonra aktif hale gelsin. Böyle bir şeyi yapabilir miyiz? Yapabilir isek nasıl yapabiliriz? :)

Şimdiden, teşekkürler.

tarantula901

./Sources/Subs.php dosyasında şunu arat
'recenttopics' => array(
'title' => $txt['recent_topics'],
'href' => $scripturl . '?action=recenttopics',
'show' => true,
'sub_buttons' => array(
),
),

şununla değiştir.

'recenttopics' => array(
'title' => $txt['recent_topics'],
'href' => $scripturl . '?action=recenttopics',
'show' => $context['user']['is_logged'],
'sub_buttons' => array(
),
),

Ücretli Smf Destek İçin

ozgur

Çok teşekkür ederim hocam, vermiş olduğunuz kod değişimi ile sorun çözülmüştür.

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim iyi çalışmalar.

Ücretli Smf Destek İçin

dynamic

ana sayfada recent topics olarak gözüküyor fakat ben son konular olarak gözükmesini istiyorum nasıl yapabilirim?
Torrent Oyun,Film, Dizi --> Torrent Oyun İndir

tarantula901

ilk konuda dil kodlarını ekledim onları uygulayın

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Modifications.turkish.php dosyasını bulamadım nerede acaba ?

tarantula901

Alıntı yapılan: htr368 - 01 Tem 2018, 19:45Modifications.turkish.php dosyasını bulamadım nerede acaba ?

o dosya yoksa sonunda utf8 olanı kullan.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Tem 2018, 20:36o dosya yoksa sonunda utf8 olanı kullan.

Ö kelimesi yapınca soru işareti çıkıyor ayrıca ;

böyle sıkıntım var neden 2 tane gözüküyor .

tarantula901

Modun bir dosyasında düzenleme gerek boş kaldığımda bakarım eklerim dosyayaı.

Soru işareti olayı kendi sitemdede mevcut çözüm arıyorum ondada.

Siteniz utf8 mi

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Tem 2018, 01:24Modun bir dosyasında düzenleme gerek boş kaldığımda bakarım eklerim dosyayaı.

Soru işareti olayı kendi sitemdede mevcut çözüm arıyorum ondada.

Siteniz utf8 mi
evet utf8