Smf 2 Serisine Mk Portalı Kurmak

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 24 Ksm 2014, 20:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Smf 2 Serisine Mk Portalı Kurmak
Arkadaşlar Ben önceleri MkPortal kullanıyordum Ama şimdilerde simple portalı kullanıyorum.
Smf 2 Serisine Mk Portalı Kurmak için ne yapabiliriz?
Bunu kurma imkanımız , çaremiz var mı? Yoksa bu böyle hep gidecekmi?
Bu nerden çıktı derseniz yeni bir beden eğitimi sitesi kurma düşüncemiz var öğretmen arkadaşıma ...
Arkadaş da benim gibi mkPOrtal hayranı bu işin çözümü varsa lütfen yardımlarınızı esirgemeyin...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

mk portal desteği artık yok galiba şu an bir şekilde bulup kursan bile mkportalın açıkları vardır. kapatılmazsa siteniz sureklı saldıır altında olur.

Üzgünüz, MKPortal ana site kullanılamıyor ve proje kapalıdır.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Rusya ve İspanyada destek siteleri var. Ama dil sorunu var.
Buraları kullananlar var ama iş hatsız kurmak gerisi gelir.
Kurulduktan sonra gerisi önemli değil.
Sizin bunu kurma imkanınız var mı? Smf 1 serisinde olduğu gibi...............

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 24 Ksm 2014, 22:26
Rusya ve İspanyada destek siteleri var. Ama dil sorunu var.
Buraları kullananlar var ama iş hatsız kurmak gerisi gelir.
Kurulduktan sonra gerisi önemli değil.
Sizin bunu kurma imkanınız var mı? Smf 1 serisinde olduğu gibi...............

inceleyip size bilgi veririrm ozaman
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Mk portalın bende dosyaları var ve Türkiyenin en büyük eğitim sitesi şuanda mk portal kullanıyor.
bunu kurduğumuz zaman ne sorunu olacak ki. Güncellemesi yok olmasın çok mu önemli istedğin özellikler mevcut olduktan sonra. seo da takır yakır çalışıyor  bunu deneyecek bir site lazım deneme sitesi açarsam orada deneyeceğim.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 24 Mar 2015, 21:54Mk portalın bende dosyaları var ve Türkiyenin en büyük eğitim sitesi şuanda mk portal kullanıyor.
bunu kurduğumuz zaman ne sorunu olacak ki. Güncellemesi yok olmasın çok mu önemli istedğin özellikler mevcut olduktan sonra. seo da takır yakır çalışıyor  bunu deneyecek bir site lazım deneme sitesi açarsam orada deneyeceğim.

güncelleme sitedeki açıkları kapatma güncellemesi olabilir ondan dolayı sitenizin hcklenmesine sebep olabilir yoksa tabiki kullanabilirsiniz elinizde varsa

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

egitimhane com mk portal kurulu 1 000 000 üzerinde üyesi var.

tarantula901

Kullanmak istiyorsanız kullanabilirsiniz tabi size kalmış bir durum

Ücretli Smf Destek İçin