Smf new (yeni) ikonu

Başlatan tarantula901, 11 Tem 2014, 18:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Smf yeni başlayanlar ve farklı tema kurduklarında new ikonu eksik oluyor buradan indirip kullanabilirsiniz.

New ikonu Temalarda  images/turkish   klasorune atmanız gerekiyor yada kırık resim yoluna bakarak ilgili bölüme atabilirsiniz.

utf8 kullananlar için ise turkish-utf8 klasorunu kullanabilirler.

Eğer images klasöru içerisinde bu klasörler yok ise turkish kullanıyorsanız turkish utf8 kullanıyorsanız  turkish-utf8 şeklinde bir klasör açıp içine ilgili resmi atın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Emre Sever

Hocam bahsettiğiniz klasörü bulamadım :(

tarantula901

o klasor yok ise yeniden bir tane utf8 kullanıyorsanız  turkish-utf8 kullanmıyorsanız  turkish seklinde klasor oluşturup atın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Emre Sever

Dediklerinizi yaptım fakat bir değişiklik olmadı hocam.

Böyle biri yok

Hangi dili kullandığını biliyorsun değil mi?
Bilmiyor isen Yönetim>Yapılandırma>Diller
Karakter seti utf-8 mi yazıyor yoksa başka mı?

Emre Sever

Alıntı yapılan: krwolf630 - 21 Şub 2017, 20:13Hangi dili kullandığını biliyorsun değil mi?
Bilmiyor isen Yönetim>Yapılandırma>Diller
Karakter seti utf-8 mi yazıyor yoksa başka mı?

utf-8 hocam türkçe karakterleri yükledim

garfieald

İmages klasorunun icine turkish-utf8 adli dosya açın ve icine iconu atin..

Böyle biri yok

Ana dizindeki Themes>Temanız[Temanızın ismi] >images klasörüne girin sonra Altta verdiğim isimle klasör OLUŞTURUN.

turkish-utf8
Sonra içine ekteki dosyaları indirerek içine atın.

tarantula901

Alıntı yapılan: krwolf630 - 21 Şub 2017, 21:41Ana dizindeki Themes>Temanız[Temanızın ismi] >images klasörüne girin sonra Altta verdiğim isimle klasör OLUŞTURUN.

turkish-utf8
Sonra içine ekteki dosyaları indirerek içine atın.

Üste farklı birşeymi anlatıyordum ben  :dayak:s  :dayak:s   yuhphii  yuhphii

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Şub 2017, 23:14Üste farklı birşeymi anlatıyordum ben  :dayak:s  :dayak:s   yuhphii  yuhphii

Biraz karışık anlatmışsın anlaması için açık yazdım :D
Sorunun çözüldü mü kardeş?

tarantula901

Alıntı yapılan: krwolf630 - 21 Şub 2017, 23:33Biraz karışık anlatmışsın anlaması için açık yazdım :D
Sorunun çözüldü mü kardeş?

Hahaha :D Cidden iyi anlatmadım demekki bi ara düzelteyim :D paylaşmana zarar yok tabi sadece merak ettim :D

Ücretli Smf Destek İçin

Emre Sever

Yok çözülmedi üstüne üstlük 24 saat engel yedik  :D  :D  :D

Böyle biri yok

Engel derken nasıl engel bu?

Böyle biri yok

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Şub 2017, 23:35Hahaha :D Cidden iyi anlatmadım demekki bi ara düzelteyim :D paylaşmana zarar yok tabi sadece merak ettim :D

Bu yazdığımı ekle canım  ;)

tarantula901

Alıntı yapılan: Emre Sever - 21 Şub 2017, 23:41Yok çözülmedi üstüne üstlük 24 saat engel yedik  :D  :D  :D

Kim size engel attı tam olarak anlayamadım.

Ücretli Smf Destek İçin