Smf profil alanı

Başlatan tarantula901, 14 Şub 2016, 20:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BringThaNoize

Kendi temamda bu dosya yok. Defaultta var ama o da temamı etkilemiyor.

Böyle biri yok

Temanız da ki index.css ye kodları eklediniz mi?

tarantula901

Defulttan o dosyayı alıp kendi temanıza atın sonra ilgili kodları sitenize uygulayın. kontrolu gizli sekmeden bakın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Displayı temaya attım bişey değişmedi. index.cssde de kodlar bulunmuyor. Farklı. Eke ekledim indexi.

tarantula901

tamam işte index.css en altına css kodlarını ekleyin okadar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kirkagacforum

Elinize sağlık, teşekkürler.  Güzel bir profil alanı. Siteme kurdum.

Online simgesini üste nickin yanına nasıl alırız?

Bir de bu alanı nasıl biraz genişletebiliriz? Avatar sıkıştı gibi de. Resim aşşağıda;

tarantula901

Profil alanı genişletmek için şu kodu kullan

index.css ara

.poster {
    float: left;
    width: 15em;
}

değiştir.

.poster {
    float: left;
    width: 16em;
}

online kodu ıcın boş bi anımda eklerim.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

uyguladım ama sonuç bu malesef olmadı   

tarantula901

Kullanmış olduğunuz tema ust profilmiydi. yoksa soldamıydı profili

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Ara 2017, 15:55Kullanmış olduğunuz tema ust profilmiydi. yoksa soldamıydı profili

hocam soldaydı ama olmadı

tarantula901

kodları uygulayın sonrasında haber verın sıtenızde kontrol edeyim.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 30 Ara 2017, 00:47kodları uygulayın sonrasında haber verın sıtenızde kontrol edeyim.

Hocam bütün profil modlarını kullandım arkadaşların paylaştıklarınıda dikkatlice uyguladım ama hiçbirinde profil alanım değişmedi altta resimdeki gibi malesef sadece üste taşınıyor

Hocam burda paylaştığınız güzel bir profil uygulaması ben ekte display,index,profilr.temp.  ekledim ilgilenir ve gerekli kodları uygularsanız sevinirim

Profil benim temada solda yine solda olabilir üste olsun istemiyorum

Teşekkürler

Ziyaretci

Merhaba forumuma bu profil alanını kurmak istiyorum fakat BoardIndex.Template.PHP dosyamda öyle kodlar yok ?

tarantula901

Alıntı yapılan: Ziyaretci - 27 Eyl 2018, 18:05Merhaba forumuma bu profil alanını kurmak istiyorum fakat BoardIndex.Template.PHP dosyamda öyle kodlar yok ?
yanlış dosyaya bakıyorsunuz display.template.phpde bakmanız lazım.

Ücretli Smf Destek İçin

Ziyaretci

Tarantula kodları parça parça atarmısınız böyle çok zor