Kategori rengi

Başlatan astro1, 28 Şub 2017, 07:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Kategori rengini değiştirmek istiyorum kodlarını verirmisiniz ? Ama Arkaplandan bahsediyorum ForumTİM yazıyor mesela backgroundu turuncuya yakın bir renk ondan söz ediyorum.
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Temanızda bulunan index.css dosyasında şunu arat

.cathead {
    font-size: 14px;
    font-weight: normal;
    letter-spacing: -1px;
    line-height: 40px;
    padding: 0 12px;
    background-color: #e74c3c;
    margin-bottom: 5px;
    border-radius: 4px 4px 0 0;
}

background-color: #e74c3c;  renk kodlarını kafanıza göre değiştirin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Şub 2017, 16:23Temanızda bulunan index.css dosyasında şunu arat

.cathead {
}

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Şub 2017, 16:23Temanızda bulunan index.css dosyasında şunu arat

.cathead {
}

tamam yaptım herşeyi 3 4 tane vardı hepsini değiştirdim önizileme kısmındada oldu fakat kaydet deyınce sıtede bişi yok :D
www.forumtim.com

tarantula901

gizli sekmeden bakın bu tür değişimleri tarayıcının geçmişine css kodları yuklu olduğunda sizde hemen gözükmeyebilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

gecitli

Tema foterine tum haklari saklidir yazda kimseler calmasin malum ortalik hirsiz doldu?
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

tarantula901

evet @astro1 cevap bekliyoruz :D ben sana bu tema ile ilgili söylediğimde birşeyler atmıştın :D

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Şub 2017, 21:43evet @astro1 cevap bekliyoruz :D ben sana bu tema ile ilgili söylediğimde birşeyler atmıştın :D
Alıntı yapılan: gecitli - 28 Şub 2017, 21:37Tema foterine tum haklari saklidir yazda kimseler calmasin malum ortalik hirsiz doldu?

gecen sene bu temayı aldıgımda gayet acık ve net olarak ızın aldım ve soran olursa tema yapımcısına yonlendırecegımi belirttim 1 sene sonra gelmıs ben boyle bırsey demedım deyip üstünede hırsız dıyorsanız diyecek birşey yok.
www.forumtim.com

tarantula901

Alıntı yapılan: astro1 - 28 Şub 2017, 21:59gecen sene bu temayı aldıgımda gayet acık ve net olarak ızın aldım ve soran olursa tema yapımcısına yonlendırecegımi belirttim 1 sene sonra gelmıs ben boyle bırsey demedım deyip üstünede hırsız dıyorsanız diyecek birşey yok.

Arada yanlış anlaşılma olmasını istemeyiz sadece tema yapanlar gerçekten yaparken 2.kez düşünüyor emek hırsızı çok bu yönde ondan dolayı bu konularda gecitli arkadaşımız hassas ortada bir emek var sonuçta.

siz bu temayı kimden aldınız kimden izin aldınız size kim söyledi.

Ücretli Smf Destek İçin

gecitli

Alıntı yapılan: astro1 - 28 Şub 2017, 21:59gecen sene bu temayı aldıgımda gayet acık ve net olarak ızın aldım ve soran olursa tema yapımcısına yonlendırecegımi belirttim 1 sene sonra gelmıs ben boyle bırsey demedım deyip üstünede hırsız dıyorsanız diyecek birşey yok.

Bana temanin bir başka yerinde link vede tanitim yazisi yayinlamak şartiyla dediniz su linki göserinde bende özur dileyeyim sizden
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

astro1

Alıntı yapılan: gecitli - 28 Şub 2017, 22:20Bana temanin bir başka yerinde link vede tanitim yazisi yayinlamak şartiyla dediniz su linki göserinde bende özur dileyeyim sizden

Öyle birşey demedım forum temasının alt tarafını duzenlıyorum soran olursa size yonlendırırım dedım orasına burasına lınk eklerım demedım dememde kendı sıtemı mehmet abi ile kurduk zaten bılgım yok oraya buraya kurmaya yalan konuşmayın günahtır :)
www.forumtim.com

tarantula901

Copyright ekleyin sorun düzelsin, uzatmaya gerek yok tema yapanlar malesef takip etmek zorunda.

Yada özel mesaj yoluyla birbirinize ulaşın anlaşın.

Ücretli Smf Destek İçin