Post üstüne çatı ekleme

Başlatan astro1, 23 Şub 2017, 23:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

:dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s

postun üstüne nasıl çatı ekleyebilirim ?

1.resimdeki kırmızı içine aldığım yerden bahsediyorum. Orada bir çatı (kırmızı alan), saat tarih (yeşil olan) ve mesaj numarası (mavi olan)
eklemek istiyorum.2.resim yani benim kendi sitem oradada nasıl olması gerektiğini üstün yeteneklerimle çizip anlatmaya calıstım.sımdıden tesekkurler (aynısı olcak işte çatı içine saat tarih numarası )

1.resim yani istediğim :

2.resim benim site :     
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Tarihin yerini değiştirmek istiyorsunuz sanırım. Display.template.php eke ekle
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Şub 2017, 23:17Tarihin yerini değiştirmek istiyorsunuz sanırım. Display.template.php eke ekle

koydum xd
www.forumtim.com

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Şub 2017, 23:17Tarihin yerini değiştirmek istiyorsunuz sanırım. Display.template.php eke ekle

bu arada dediğim gibi üste çatı gibi birşey eklemek istiyorum yani kategori şeyi gibi cok fazla kalın olmadan olucak ustunde tarih ve cevap numarası #23 felan gibi olacak ++
www.forumtim.com