Smf Push Bildirim Eklentisi Varmıdır?

Başlatan omuforum.net, 22 Mayıs 2017, 22:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

omuforum.net

Öncelikle merhabalar uzun zamandır yokum baktım arattım pek bir sonuca varamadım wordpress vs onesignal gibi push masa üstü bildirim eklentileri var acaba smf de böyle bir alternatif eklenti varmı yoksa manuel kurulum yapsak çalışırmı ki?

tarantula901

Yok ancak solediğiniz.bildirimleri kullanıyoruz bizde birde.pushprime var
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

biraz açıklayabilirmisiniz smf eklentisi sanırım masaüstü bildirimleri geliyormu türkçe pek bir kaynak yok hem ilerde arıyanlar için bir kaynak olur

tarantula901

Smf için mod yok ancak siteler mevcut pushprime.com bakın zaten türkçe ve kullanımı kolay
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

body den sonra ekleyin diye kod veriyor ekliyorum hata veriyor echodan sonra tam olarak nereye eklemem gerekiyor acaba

tarantula901

Js koduysa icinde ' kodlari \' şekline değiştirmen lazim

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Mayıs 2017, 13:41Js koduysa icinde ' kodlari \' şekline değiştirmen lazim

<script>window.pup=window.pup||[];(function(w,d,s){var f=d.getElementsByTagName(s)[0];var j=d.createElement(s);j.async=true;j.src= \'https://pushprime-cdn.com/clients/embed/777_mioRKVF1AtX5XJswFjbbkLDGKSCexmyZ.js \';f.parentNode.insertBefore(j,f);})(window,document, \'script \');</script>

sizin dediğiniz şeklinde değiştirdim temanın içinde index.teample.php </body> hemen sonrası ekledim çalışmadı bi yerde yanlışmı yaptım acaba?

omuforum.net

tarantula901

Alıntı yapılan: omuforum.net - 27 Mayıs 2017, 15:40tşk ederim buda push bilidirm gibi çalışıyormu acaba denicem bu moduda
ayni şey sadece farklı bir site

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Mayıs 2017, 15:43ayni şey sadece farklı bir site

ama bunda push bildirim gibi bir havuz oluşturmuyor sanırım sadece yanıt ve ileti geldiğinde bildirim yapıyor yanlışmıyım yani bi ziyaretci geldiğinde foruma abone olamıyor sanırım bu eklentide kurdum çünkü bildirimlere abone ol flan çıkmadı

tarantula901

Kodu sitenize eklediginizde sitende çıkması lazım kullanan arkadaşlar vardı. Biraz incelemeniz lazım

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Mayıs 2017, 18:12Kodu sitenize eklediginizde sitende çıkması lazım kullanan arkadaşlar vardı. Biraz incelemeniz lazım

burda tek sorum kodu eklediğim yer doğrumu bide tırnakların yanına ekleme yaptık ondan çalışmama gibi durumu olabilirmi
function template_html_below()
{
global $context, $settings, $options, $scripturl, $txt, $modSettings;

echo '

<script>window.pup=window.pup||[];(function(w,d,s){var f=d.getElementsByTagName(s)[0];var j=d.createElement(s);j.async=true;j.src= \'https://pushprime-cdn.com/clients/embed/777_mioRKVF1AtX5XJswFjbbkLDGKSCexmyZ.js \';f.parentNode.insertBefore(j,f);})(window,document, \'script \');</script>

</body></html>';
}

tarantula901

Siteden sitenizi eklediyseniz kodu ekledikten sonra çıkması lazımdı bir yerde eksik birşey var sanırım şu kodda

Ekranda yuvarlak birşey çıkması lazım

Ücretli Smf Destek İçin