Forum İstatistik Kısmı Gitti

Başlatan ndipi, 17 Mar 2018, 13:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ndipi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Mar 2018, 00:38resim ekledim o kısımlarla alakalı:d

Eyvallah sahibi olduğum üç site var içi de çok eski siteler o kadar çok kodlama yaptım zamanında onu kur bunu kur olmadı değiştir filan sonra da hali ile ne yaptığımı unuttum  :dayak:s  sorun çözüldü sayende şimdilik çalışmada bir sıkıntı görünmüyor diğer site de aynı şey olmuş idi. Garip sadece zobooglu.com sitesinde bu sorun olmadı  ;D  demek ki oraya fazla bir şey yüklemedim hehe

tarantula901

Alıntı yapılan: ndipi - 18 Mar 2018, 00:53Eyvallah sahibi olduğum üç site var içi de çok eski siteler o kadar çok kodlama yaptım zamanında onu kur bunu kur olmadı değiştir filan sonra da hali ile ne yaptığımı unuttum  :dayak:s  sorun çözüldü sayende şimdilik çalışmada bir sıkıntı görünmüyor diğer site de aynı şey olmuş idi. Garip sadece zobooglu.com sitesinde bu sorun olmadı  ;D  demek ki oraya fazla bir şey yüklemedim hehe

Aynen uzun süre sitelerimize çok şey ekliyoruz nerede ne yaptığımızı unutabiliyoruz bende aynı şekilde oyuzden yenı guncelleme yapmaya korkuyorum :D oyuzden her yaptıgımızı not almak lazım sanırım :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin