Tema Yükleme Hatası

Başlatan Resul D., 29 Mar 2018, 18:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Resul D.

Merhabalar, Smf 2.1 Beta 3 Sürümüyle sıfır kurulum yaptım. Resmi siteden bu sürüm için tema indirdim. Yönetim- Tema Yükleden yüklediğimde "Tema yüklenirken bir hata oluştu." iletisi alıyorum. Themes klasörünün izinlerini "777" yaptım ancak gene aynı sorun devam etti.
Hakkımda Ne Düşünüyorsan, ALLAH Sana

tarantula901

2.1 Beta 3 sürümü test aşamasında olup şuanda siteleriniz için önermiyoruz bu tür sorunların çıkması normal ve çoğu mod uyumlu değil bunu bilgi için ekledim.

Ben size Themes klasorunun izinlerini 777 yapın diyecektim, ama siz onuda denediniz.

Bu temayı nereden indirdiniz ve hangi temayı yüklemeye çalışıyorsunuz temayı nereden yüklüyorsunuz admin panelden.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Resul D.

Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Mar 2018, 19:582.1 Beta 3 sürümü test aşamasında olup şuanda siteleriniz için önermiyoruz bu tür sorunların çıkması normal ve çoğu mod uyumlu değil bunu bilgi için ekledim.

Ben size Themes klasorunun izinlerini 777 yapın diyecektim, ama siz onuda denediniz.

Bu temayı nereden indirdiniz ve hangi temayı yüklemeye çalışıyorsunuz temayı nereden yüklüyorsunuz admin panelden.

Smf nin dosyalarını indirdiğimiz siteden simplemachines.org dan,  Ordan Temalar kısmında girdim ve 2.1 Beta 3 e uygun temaları seçtim zaten 3-4 tane uyan tema vardı Tema Adı: Buz Mavisi. Yüklemeyide Tema Yönet ve Yükle adlı kısımdan zip dosyasını seçerek yüklemeyi denemiştim. Ayrıca tema dosyalarını zip'ten çıkarıp themes klasörüde atarak denemiştim öylede olmadı. Varsayılan temada iyi duruyo birkaç ufak değişiklikle idare ederim sanırım. Bu sürüm kullanmamın sebebi Mybb den geçiş yaptım, 2.0.15 sürümünü kurmuştum ancak bazı resimlerde tema dosyasının içinde olmasına rağmen resimler görükmüyordu. Açıkcası 2.1 Beta 3 daha iyi bence. Öyle çok göze batan bir hatasıda yok

tarantula901

Smf 2.1 de tema yüklenme hatası var şuanda rc sürümde bu sorun çözülür umarım. 2.1  kullanan arkadaşların tespitleri böyle şuanda

onun yerine şunu yapabilirsiniz tema yükleme kısmında temanın kopyasını oluşturun var onu kullanın isim belirleyin sonrasında  ftpde  oklasorun içerisindeki dosyaları silip sizin tema dosyaları atın.

Ekteki resme bakabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Resul D.

Alıntı yapılan: tarantula901 - 29 Mar 2018, 20:50Smf 2.1 de tema yüklenme hatası var şuanda rc sürümde bu sorun çözülür umarım. 2.1  kullanan arkadaşların tespitleri böyle şuanda

onun yerine şunu yapabilirsiniz tema yükleme kısmında temanın kopyasını oluşturun var onu kullanın isim belirleyin sonrasında  ftpde  oklasorun içerisindeki dosyaları silip sizin tema dosyaları atın.

Ekteki resme bakabilirsiniz.

Bu yöntem işe yaradı teşekkürler.

tarantula901

Rica ederim iyi forumlar

Ücretli Smf Destek İçin