Davetiye Sistemi ve PM Güvenlik Sistemi Kaldırma ?

Başlatan htr368, 05 Ekm 2016, 16:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

İlk olarak şu alttaki resimde güvenlik çok saçma ve bunu nasıl kaldıracağımı bilmiyorum bunu nasıl kaldıra biirim?

Diğer sorumda SMF de davetiye sistemi varmış ama kalkmış , misal bir üye arkadaşını davet etcek onun için bir eposta şifre gibi birşey göndercek.

Yada olmadı referans modu da yok bildiğim , acaba bilginiz varmı bunlarla ilgili ?

tarantula901

Güvenlik ve Moderasyon / Spam koruması kısmında bulunan

" İleti gönderiminde doğrulamayı zorunlu kıl "  0 yapın

Şu mod var bi bakın nasıl çalıştığını bilmiyorum ama siz bi inceleyin resimlerde mevcut

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=653

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

İleti sorusunu dediğiniz cevap doğru değilmiş doğrusunu şöyle buldum ;

Kişisel iletilerde, görsel doğrulama uygulanmaması için sahip olunması gereken en az ileti sayısı
(0 - limitsiz, adminler dahil değil)

burası 5 ti 0 yaptım :D (yinede çok teşekkür ederim :) )

denicem davetiye sistemini ama aslında aklımda şu vardı r10.net i biliyorsunuzdur tabi onlar vbulietin kullanıyor sanırım onlarda üyeler davetiye istiyor yani şifre bu sanırım tabi yoktur smfde doğrumu ?

tarantula901

İstediğiniz mod üsteki lkinkteki aynı moddur. 2 ile uyumlumudur bilemiyorum bi deneyin hata varsa kurmayın.

Ücretlisi şurada var http://www.smfpacks.com/page/sa=ais

ilk sorunda denemeden bıldıgımı yazdım ondan dolayı eksık olabılır ayarları aynı kısımdaydı siz  çözmüşsünüz zaten.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Ekm 2016, 14:20İstediğiniz mod üsteki lkinkteki aynı moddur. 2 ile uyumlumudur bilemiyorum bi deneyin hata varsa kurmayın.

Ücretlisi şurada var http://www.smfpacks.com/page/sa=ais

ilk sorunda denemeden bıldıgımı yazdım ondan dolayı eksık olabılır ayarları aynı kısımdaydı siz  çözmüşsünüz zaten.

teşekkürler yine adminim kolay gelsin :)

htr368

Ayrıca bu prosunu attığınızı nasıl satın alıcam kaldırmışlar galiba

tarantula901

Üye olup giriş yapınca satın alma butonu gözüküyor sanırım.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Ekm 2016, 01:47Üye olup giriş yapınca satın alma butonu gözüküyor sanırım.
Tamam teşekkür ederim :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin