İleti gönderilirken şu hatalar oluştu:

Başlatan ahmet723, 04 Mar 2019, 19:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmet723

konu açmak için az bir süre geç kaldığımzda şöle bir uyarı alıyoruz

Alıntı Yapİleti gönderilirken şu hatalar oluştu:
Oturumunuz zaman aşımına uğradığı için iletiniz gönderilemiyor. Tekrar giriş yaparak iletinizi yeniden göndermeyi deneyin.

bunu nerden düzelteceğimi bulamadım yardmcı olursanız sevinirim

ByGold

Kısayol olan girişlerde hep bu sorun vardır çoğunluklada dzinerstdiuonun temalarında bu hata var ama bunu düzeltmek için temanıza girip indextemplate.php den düzeleyebilirsiniz.
Bir Umuttur Yaşamak!

ahmet723

Alıntı yapılan: ByGold - 04 Mar 2019, 20:15Kısayol olan girişlerde hep bu sorun vardır çoğunluklada dzinerstdiuonun temalarında bu hata var ama bunu düzeltmek için temanıza girip indextemplate.php den düzeleyebilirsiniz.

kardeşim ben defult tema kullanıyorum
bu konu açarken oluyor geç kaldığımızda oluyor sanırım konu ayarlarıyla alaklı bişiy ama bulamadım

tarantula901

Bu süre ne kadar oluyor 5dk 10dk kaç dakika sonra bu hatayı alıyorsunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ahmet723

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Mar 2019, 21:30Bu süre ne kadar oluyor 5dk 10dk kaç dakika sonra bu hatayı alıyorsunuz.

çok fazla değil 1 dakika civarı sanırım

tarantula901

İletiler ve Konular / kısmındaki ileti ayarları kısmındaki ayarlar nasıl şuanda
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin