Profil Bilgisinden Rütbeyi Kaldırmak ?

Başlatan TypeR, 16 Mayıs 2018, 21:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TypeR

Merhabalar,

Bir kaç gün önce başka bir siteden yardım aldım fakat düzeltmek isteyip de düzeltemediğim bir şey var.

Üyelerin Rütbeleri yazarken ileti sayısı rütbelerinin yazmasını istemiyorum ve bunun için de rütbelerden adı silip sadece resmi bırakmak gerektiğini biliyorum fakat olmuyor. Resimlerle anlatmak gerekirse;

Normal yollarla iletilerde bilgiler böyle görünüyor:

Daha sonra ister Display.template.php 'dan sileyim istersem de rütbe yerinden sileyim bu şekile dönüyor:

Ben ilk resimdeki şekliyle olmasını ve sadece ilk resimdeki ileti sayısına göre verilen rütbe adı yerinin kaldırılmasını istiyorum.

İlgilenirseniz sevinirim, teşekkür ederim.

Dosya ektedir.

tarantula901

Admin panelde ozellikler ve secenekler kisminda iletiye gore rytbe goruntule kismi pasif yapabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

Denedim ama tekrardan ikinci görselde göründüğü gibi oldu, ne yapabilirim ?

tarantula901

Kullanılan tema kısmında ayar olması lazım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

Evet oradan yaptım ve ikinci görseldeki gibi bozuldu, ne yaparsam istediğim şekilde olur ?

tarantula901

Kullanmış olduğunuz pospit kodlarını eklermisib cepteyim tam yaardımcı olamıyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

pospit derken ne demek istediniz anlayamadım ama Display.template.php ile alakalı ise konu ekinde vermiştim o dosyayı.

tarantula901

O resimdeki kısımları manuelmi eklediniz yoksa var olan temanın özelliğimi

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

Alttaki rütbe görseli sonradan eklendi, başka bir sitede başkası tarafından.

tarantula901

O kodlarda duzenleme yapmak lazim cepte oldugum icin tam yardimci olamiyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

ah şu sampcılar sat benim siteyi buna tarantula silmediysen ben sildim vlla :D

TypeR

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Mayıs 2018, 13:44O kodlarda duzenleme yapmak lazim cepte oldugum icin tam yardimci olamiyorum.
Peki ne zaman yardımcı olabilirsiniz ?

tarantula901

Bilgisayara gecince yardimci olurum ama ne zaman olur bilemem. Size bir arkadasi onerim belki yardim eder tekyurek mesaj atin.

Ücretli Smf Destek İçin

TypeR

Tamamdır mesaj gönderiyorum, o arada bilgisayara geçince yardımcı olursanız sevinirim çünkü üyelerin neredeyse hepsi dediğim şekilde olmasını istiyor.