Üstteki sekmelerin adını ve yerini değiştirme

Başlatan BringThaNoize, 13 Ekm 2016, 23:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BringThaNoize

Recent Topics modu yükledim. Sekmenin adını ve yerini değiştirmek istiyorum.

tarantula901

Modifications.english.php içinde bulunan o yazıyı değiştirebilirsiniz.

Subs.php dosyasında recent ile ilgili kodu arayıp alt yada üst olarak değiştirebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Ekm 2016, 02:00Modifications.english.php içinde bulunan o yazıyı değiştirebilirsiniz.

Subs.php dosyasında recent ile ilgili kodu arayıp alt yada üst olarak değiştirebilirsiniz.

Bu tamamdır. Bir de filezilla'da ctrl+f gibi dosya bulamaz mıyım?

tarantula901

Öyle bir özelliğini bilmiyorum.

Smfde iki dosyada dosya ararsın Bu klasorler Source kaynak dosyaları Themes Tema dosyaları diğerleri okadar önemli değil sitenin çalışması için  birde anadizinde bulunan index.php var

Dosya adında template.php varsa tema klasoru yok ise source klasoru içerisine bakabilirsin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin