Pretty URLs de Kategoriler Bölümünde Elle Şekerleştir Yok

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 27 Haz 2014, 16:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Pretty URLs de Kategoriler Bölümünde Elle Şekerleştir Yok
Daha önce kurduğumda tabi daha önce dediğim 4 - 5 ay öncesi kategoriler bölümünde linkleri elle şekerleştir bölümü vardı .
şimdi yoktur. Sonra kaldırdım tekrar kurdum ama şimdi böyle elle şekerle vb birşey yok. Yalnız kategorileriin bölümlerini değiştir seceneği 2 sutün halinde oluşmuş....
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

pretty url manuel kontrol edın eksık kurulmusmu dıye

dıl dosyalarının tam ekledeıgınızde emın olun
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Dille ilgili tüm değişiklikleri yaptım ama bir türlü ortaya çıkmadı.

tarantula901

pretty dosyalarının ftp de olup olmadıgını kontrol edın ve ızınlerının dosyalarda 644 klasor ızınlerının 755 olmasına dıkkat edın

kategori kısmında sekerlı lınkler dısında su sekılde bırsey yazıyormu Pretty URLs

ve sorun olan bolumun resmını cekıp eklermısınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hocam özür diliyorum ama özellikle aşağıdaki hatadan dolayı ayrıntılı açıklama yapsanız inanın çok memnun olurum.
Pretty URLs sekmesine giriyorum çıkoyorum bu kadar hata alıyorum . Eğer Linkleri şekerleştir vb diye ayarlamalar yaparsam hatalar uzayıp gidiyor.

tarantula901

ayarlar doğru ayarlarda sıkıntı yok

resimlere göre pretty url duzgun kurulmadı ve dil dosyaları eksik yada yanlış yuklendi onları kontrol etmen gerek resimlerde herseyı soyluyor

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hocam açıklamalarınızı biraz açsanız. Yanlış anlamayın biz bu işi bilsek zaten sizi rahatsız etmeyiz. Siz çok kısa cevaplar yazınca ben sorunları çözemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

tarantula901

kurmuşşsanız manuel olarak kodların duzgun eklendıgını kontrol edın

Tam olarak turkce dıl dosyalarının eksık oldugu goruluyor turkce dıl dosyalarını kontrol edın

Themes/default/languages/ klasorunda prettyurl.turkihs.php dosyası var olup olmadığını kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin