Profilde ileti sayısı.

Başlatan disaBLe, 19 Şub 2015, 17:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

disaBLe

Profilde ileti sayıları gözükmüyor. Oysa çok mesajları ve konusu olan üyeler var. Çözümü bilen?

tarantula901

ıletı sayıları eksikmi yoksa hiçmi gözükmüyor

default tema dısında bır tema kullanıyorsanız dosyalarında degısıklık yuzunden ılet ısayısı gorunmuyordur
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

disaBLe

default tema harici bi tema. Sayıları göstermiyor. Hatta bazısının karma sayılarıda gözükmüyor. Yeni üye diye göstyeriyor oysa birüsür mesajı var.

tarantula901

site adresınızı profile girermisiniz sitenizi kontrol edeyim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

disaBLe

tamam girdim. Örnek konu. http://www.islamidava.com/forum/dogru_bilgiye_nasil_ulasiriz-t8472.0.html
Bazısının mesajlarınıda az gösteriyor. Forum bakımından yaptım ama yinede düzelmedi.

tarantula901

admın panelden bakım  bolumu kısımdan Tüm Forum Toplamlarını ve İstatistiklerini Tekrar Hesapla calıstırın

Ücretli Smf Destek İçin

disaBLe

bi kaç defa yaptım onu hala aynı.

tarantula901

display.template php eke ekleyıbn

Ücretli Smf Destek İçin

disaBLe

tarantula901

mesajlarınız gozukuyor siz

hem ileti hem mesajlarmı gorunsun ıstıyorsunuz

ileti sayısı : 65

gibimi

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Daha önce buna benzer konu başıma gelmişti. Adminlere üyelerin ileti sayısını değiştirme saçeneği aktif olduğu için admin hesap ayarlarından sıfırlamış olabilirsiniz farkında olmadan. forumun en altında site istatisklerine gidin mesajı çok dediğiniz üyenin iletisi konusu kaç görünüyorsa   tekrardan admin panelden o sayıyı yazın.
aşağıdaki  resmi de inceleyin
Herkes göründüğü gibi değil.

disaBLe

MEsajları duruyor sadece mesaj sayıları gözükmüyor ve mesaj sayısına göre üye grubuda tek yıldız gözüküyor. Mesela ben 2000 mesaj yazmışım ve üstad üye olmam gerekirken yeni üye olarak gözüküyorum. @sosyal öğretmen. Tek kişi olsa sorun değilde bi kaç kişide var bu.