Kayıt Olurken Üyenin Grup Seçmesi

Başlatan Him74, 24 Ağu 2016, 10:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Him74

Merhaba,

Ziyaretçilerin kayıt olurken, üye grubunu da seçmesini istiyorum. Tabi bahsettiğim gruplar admin, global mod ya da mod. değil. Kendi oluşturacağım grupların kayıt formunda seçilmesini istiyorum. Bununla ilgili resmi sitede smf'nin bir önceki sürümü ile ilgili bir konu var: http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=33834.0
Lakin; 2.0.11 sürümü ile ilgili bir konu yok. Oluşturacağım üye gruplarının kayıt formunda seçilebilmesini nasıl sağlayabilirim? Yardımınıza ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.

tarantula901

Suanda cepte oldugum icin tam olarak kod yazamiyorum pc ye gecince birseyler yapariz acele etmezseniz ama bir kac gun musait degilim
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2016, 17:24Suanda cepte oldugum icin tam olarak kod yazamiyorum pc ye gecince birseyler yapariz acele etmezseniz ama bir kac gun musait degilim

Estağfurullah hocam. Ne zaman müsait olursanız, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Him74

Hocam, vaktiniz doğrultusunda bu konuya da bir göz atarsanız sevinirim.

tarantula901

Buna biraz baktımda biraz zamn alacak takipte kalın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Eyl 2016, 20:44Buna biraz baktımda biraz zamn alacak takipte kalın

Eyvallah hocam, her daim. :)

Him74

Konuyu güncelliyorum diye umarım kızmazsınız. :D

tarantula901

Bu istediğiniz özellik güvenlik açığı riski bulunuyor. Onun yerine özel grup oluşturup  talep edilebilir gruplar oluşturabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin