SMF 2.0.13 seo eklentisi arıyorum

Başlatan serdo, 14 Mar 2017, 10:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serdo

konuyu yanlış yere açabilmiş olabilirim özür dilerim. forumfikir.com SMF 2.0.13 sürümünü kullanıyorum ve seo eklenti veya ayarlarını nasıl yapabilirim?

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

hocam Seo4Smf 2.0.x v3.1.6 Lite önceden kurmuştum sorun olmazmı ve modu kurdum konulara ve admin panelinde neye tıklasam bu hatayı alıyorum

Alıntı Yap404
Not Found

The resource requested could not be found on this server!

tarantula901

siteniz daha yeni ondan dedim seo moduna destek veren kimse yok ondan dedim sonra sorun olursa ağlamak yok :D

pretty modu belki db şişiriyor ancak büyük bir siteniz olmayacağı için sıkıntı deği seo modu kurupda pretty gecınce lınkler kırılmadan geçebiliyorsun prettyde geçiren özel bir modu var bu sitede mevcut.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2017, 17:18siteniz daha yeni ondan dedim seo moduna destek veren kimse yok ondan dedim sonra sorun olursa ağlamak yok :D

pretty modu belki db şişiriyor ancak büyük bir siteniz olmayacağı için sıkıntı deği seo modu kurupda pretty gecınce lınkler kırılmadan geçebiliyorsun prettyde geçiren özel bir modu var bu sitede mevcut.

hcam özür dileyerek belirtiyorum hiçbirşey anlamadım :) şimdi sitede seo kurulması için önerdiğiniz basit ve sağlam iyi çalışan eklenti hangisi yani büyük site şimdi olmaya bilir ama sitenin geleceğinede hitap etsin

turizmtasimacilik

Arkadaşlar en iyi SEO mod hangisi, kullanıp tecrübe edenler tavsiye edebilirmi?  www.turizmtasimacilik.com/forum

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Pretty modunu kurdum hocam teşekkürler linkler SEO olarak görünüyor, peki tesadüfen birisi aynı KATEGORİ altında eskiden açılmış " aynı başlık " ile konu açarsa bu durumda PRETTY URL nasıl olacak, arkasına_1, _2 falan diye numaramı atayacak?

tarantula901

Alıntı yapılan: muratbora - 27 Mar 2018, 12:08Pretty modunu kurdum hocam teşekkürler linkler SEO olarak görünüyor, peki tesadüfen birisi aynı KATEGORİ altında eskiden açılmış " aynı başlık " ile konu açarsa bu durumda PRETTY URL nasıl olacak, arkasına_1, _2 falan diye numaramı atayacak?

Evet aynı başlık olduğunda id ekleniyor.

Ücretli Smf Destek İçin