HelpDesk Ticket Yardım Lütfen!!!

Başlatan brkn44, 05 Ağu 2019, 01:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

brkn44

Kurulumu tamamladım fakat üyelerinde Ticket gönderebilmesi için tanımladıgım üye grubuna izin vermem gerekiyor
ama izinleri verecegim kısımda üye gruplarının yanlarında tik kutucukları çıkmıyor yardım lütfen

Sağdaki Assing Role/Group un altında kutular olması gerekiyor

Modifikasyon konu linki :  http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1122.0

tarantula901

Dosyaların tam olarak yüklendiğine eminmisiniz. Dosyaları kontrol edip manuel kod eklenmişse onlarıda kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

brkn44

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Ağu 2019, 09:09Dosyaların tam olarak yüklendiğine eminmisiniz. Dosyaları kontrol edip manuel kod eklenmişse onlarıda kontrol edin.

Dosyaları tam yüklediğime eminim çünkü rahat 5 kere kaldırıp tekrar kurdum bu sorun için Türkçe dil paketinide indirdim ama dediğiniz gibi manuel kurulumla oluşan bir sorun olabilir dikkat etmedim onlara nasıl bulabilirim bunu peki daha önce kullandiysaniz bilgi verirseniz çok yardımcı olursunuz teşekkürler

brkn44

Ama bir kaç kere üst üste kaldırıp kurduğum için olabilirmi bu sorun ?

andry

Belkide kutucuklar gözüküyordur ama arka plan rengi beyaz olduğu için sen göremiyorsundur. CTRL + A yap bakayım gözükcek mi kutucuklar. Ne olur ne olmaz CTRL+F5 çek.