Yardım!

Başlatan Elysion, 27 Tem 2019, 19:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Elysion

https://i.hizliresim.com/p50RAr.png bu sorun nasıl gidecek yardımcı olur musunuz?

tarantula901

Ayarlari onar php kullanin. Basligi konu icerigiyle ayni olsun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

xlenontr5

Dediğiniz ayarlari_onar php yi indirdim ve public htmldeki setting dosyasını silip sizin dosyayı attım. Önüme veritabanını felan girme yeri geliyor. Giriyorum ama pek anlamadım hata  alıyorum

xlenontr5

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Tem 2019, 01:49Ayarlari onar php kullanin. Basligi konu icerigiyle ayni olsun.
Yani nasıl ayarlayacağım anlamış değilim detaylı anlatırsanız sevinirim. Konunuzu okudum, ama anlamadım.

tarantula901

Alıntı yapılan: xlenontr5 - 28 Tem 2019, 14:52Yani nasıl ayarlayacağım anlamış değilim detaylı anlatırsanız sevinirim. Konunuzu okudum, ama anlamadım.

tam olarak neyi anlamadınız neyi anlatmamı istiyorsunuz.

Ftp gireceksiniz. Public_html klasorunun içine girip. Ayarları onar php o kısma atın.

Siteadi.com/ayarlari_onar.php olarak çalıştırın orada dosya dizinlerine tıklayın ardından kaydedin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

xlenontr5

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Tem 2019, 15:02tam olarak neyi anlamadınız neyi anlatmamı istiyorsunuz.

Ftp gireceksiniz. Public_html klasorunun içine girip. Ayarları onar php o kısma atın.

Siteadi.com/ayarlari_onar.php olarak çalıştırın orada dosya dizinlerine tıklayın ardından kaydedin.
https://i.hizliresim.com/p50POz.png

dediğiniz gibi yapıyorum, ama böyle hata veriyor ayarları kaydede  bastıktan sonra

xlenontr5

Alıntı yapılan: tarantula901 - 28 Tem 2019, 15:02tam olarak neyi anlamadınız neyi anlatmamı istiyorsunuz.

Anlamış değilim.

tarantula901

Ben size daha nasıl detaylı anlatabilirim. Ftp programını kullanmasını ben size öğretemem tam olarak takıldığınız şey nedir sırasıyla anlattım

Ücretli Smf Destek İçin