Bu arama kutucuğunu nasıl kaldıra bilirim ?

Başlatan htr368, 26 Eyl 2016, 14:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

htr368

Yukardaki çembere aldığım yeri nasıl kaldıra bilirim ?

tarantula901

css'nin en sonuna ekle

div#searcharea {
    display: none;
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Tavsiyem kaldırmayın, sitenize daha fazla hit sağlar. Denenmiş ve kanıtlanmıştır.
Herkes göründüğü gibi değil.

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Eyl 2016, 17:24css'nin en sonuna ekle

div#searcharea {
    display: none;
}
Teşekkürler :)

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 26 Eyl 2016, 18:54Tavsiyem kaldırmayın, sitenize daha fazla hit sağlar. Denenmiş ve kanıtlanmıştır.
Allah Allah emin misiniz ?

tarantula901

Hit sağlamaktan çok sitenize gelen ziyaretçilerin arama yaparak çoğul hiti artmasına yarar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Eyl 2016, 20:09Hit sağlamaktan çok sitenize gelen ziyaretçilerin arama yaparak çoğul hiti artmasına yarar.
Bunun için altta biz google arama diye birşey ekledik site içinde arama yapıyor ama yinede ?

htr368

yaptım ancak her yazının altında altı çizili oldu ?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Eyl 2016, 08:53kodu ekleyin ben kontrol edeyim
Allah Allah ilginçtirki tekrardan size atmak için dosyayı güncelledim normale döndü yani aramakutucuğu kalktı sorunda kalktı anlamadım :D sanırım } şu işaret bir tane fazlaydı sanırım :D teşekkürler yinede adminim :) Bide PM ye bakarsanız

tarantula901

Kodu eksik eklediğinize emindim oyuzden kodları eklemenizi tekrardan istedim. o kodun o siteyi o hale sokmaz çünkü :D

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Eyl 2016, 12:35Kodu eksik eklediğinize emindim oyuzden kodları eklemenizi tekrardan istedim. o kodun o siteyi o hale sokmaz çünkü :D

:D :D evet teşekkürler yinede

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin