Logo Ortalama ve User Giriş Sorunu

Başlatan pikimiki, 11 Mayıs 2017, 12:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pikimiki

Arkadaşlar merhaba,  temamla ilgili bir logo sorunu var ve yazılanları denediğim halde yapamadım. Logom sola dayalı bir biçimde çıkıyor ve bir türlü ortalayamıyorum. Ayrıca logo boyutunu kendi istediğim gibi büyüttüğüm zaman sağ kısmındaki giriş ekranı ( kullanıcı adı-şifre) yukarıya çıkıyor. Logoyla aynı hizada olmuyor. Float komutuyla ilgili mi bilemiyorum ama index.css dosyam üzerinden bana nerde yanlış yaptığımı veya neler yapmam gerektiği konusunda yardım edebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Ek olarak iletide gönderdiğimde hata aldığım için index.css upload ettim.

http://www.dosyaupload.com/4J6v

tarantula901

Bu temayı hiç sevmiyorum keşk daha iyi bir tema bulsaydınız.

şuanda logonuz ortada gozukuyor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

pikimiki

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Mayıs 2017, 15:43Bu temayı hiç sevmiyorum keşk daha iyi bir tema bulsaydınız.

şuanda logonuz ortada gozukuyor

Merhaba, evet logoyu ortalamayı başardım. Fakat üyelerin giriş yaptığı login kısmının yerini değiştiremiyorum o konuda yardım edebilir misiniz? Ben temayı olduğu gibi değil editleyerek kullanacağım. Renkler, eklentiler vs. o yüzden nedense hoşuma gitti :)

tarantula901

bır tane uyelıgı pm ıle gonderın kontrol edelım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin