Forumlar arasındaki border ı nasıl kaldırabilirim ya da inceltebilirim?

Başlatan godlike, 02 Mayıs 2017, 13:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

godlike

Merhaba,

Forumlar arasında bulunan borderları nası kaldırabilirim ya da nasıl daha inceltebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Aradaki çizgilerden bahsediyorum

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

godlike

tarantula901

Alıntı yapılan: godlike - 02 Mayıs 2017, 15:44Henüz bir sitem yok localhostta tema tasarlıyorum.

Default tema üzerinde çoğu şeyi yaptığımız için farklı bir tema kullanınca o tema farklı olduğu için vereceğimiz kodlar gecerli olmayacak oyuzden tam olarak nasıl yardımcı olurum bilemiyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

godlike

Tema olarak inferno kullanıyorum bu bilgi yarar mı işinize?

tarantula901

siteniz aktif olsaydı daha hızlı yardımcı olabilirdim diğer şekilde bir site kurup temayı yüklemem gerekecek malesef bu şekilde yardımcı olamayacağım.

hosting almak isterseniz tr.xsunucu.com sitesine uye olabilir yardımcı olurlar size.

Ücretli Smf Destek İçin