Websiteniz Mobil Uyumlu Test Edin

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 28 Nis 2015, 19:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Websiteniz Mobil Uyumlu Test Edin
Sitenizi Mobil Uyumlu mu Diye Test Edin
Bilindiği gibi google aldığı son kararla mobil uyumlu sitelere daha fazla şans tanıyacak
Aşağıdaki linke tıklayarak test edin

https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/
Herkes göründüğü gibi değil.

ndipi

ndipi

Bunun bir ayarı filan var mı? Yoksa mod filan mı olacak?

Sosyal Öğretmeni

ndipi

Şimdi smf resmi siteyi analiz ettim o  bile uygun değil bu kadar olur  :-X

ndipi

Mod olarak indirdim yükledim ama sanırım bazı ayarlar yapılması gerek çünkü ingilizce olarak yazı ayarları istiyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: ndipi - 29 Nis 2015, 13:54Şimdi smf resmi siteyi analiz ettim o  bile uygun değil bu kadar olur  :-X

onun mobile ihtiyacı yok :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Ben 4 siteyide analiz ettim tam not aldım.
Allaha şükür bizimkiler uyumlu imiş
Sadece haber sitemiz da sorun var şuan onunla uğraşıyorum ...
Kolay gelsin.

ndipi

Google zaten durduk yere orasından burasından iş çıkarmaya bayılıyor. Devlet olarak şu google yasaklasalar da kurtulsak :D

tarantula901

Alıntı yapılan: ndipi - 29 Nis 2015, 15:42Google zaten durduk yere orasından burasından iş çıkarmaya bayılıyor. Devlet olarak şu google yasaklasalar da kurtulsak :D

Google demek bir nevi interneti kesmek demek :D diyeceksin yandex o bu var ama google gibisi yok googlenın yaptıgı sey kalıtelı ıcerık sunmak ve su anda mobıl ıle ilgili olarak guncellemsıde goruyoruz herkesın elınde cep telefonu var ona gore ayarlıyor teknolojıye ayak uyduruyor sende uydur dıyor uydurmazsan başka kapıya dıyor :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Değerli kardeşlerim ara ara bunu kontrol edin güncellemeler vb gibi durumlardan sonra kodlardaki oynamalardan dolayı sorun oluşabiliyor.