Google Tarama Hataları Sorunu

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 21 Tem 2014, 13:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Google Tarama Hataları Sorunu
Google Tarama hatalarını aşağıdaki resimlerde anlatmaya çalıştım. Ve googleye sitemap yüklüyorum bir türlü kabul olmuyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

siteniz daha öncede html olarak kuruluydu sonrasında forum kurdunuz dıger dosyaları sıldınız dogruysa bu hataların alınması normaldır

bir sure sonra tamemen duzelecektır verılen lınkler sıtenızde mevcutmu mevcut olmasına ragmenmı hata alıyorsunuz.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

verilen linkler sitede mevcut değil zeten yukarıda da belirtmiştim.
Siteyi daha önce Html olarakda kurmadım. Yani bir şey anlamadım.
İlk defa ben ve siz siteyi sıfıdan kuduk. Resimler sorunumu zannedersem gayet açık ifade ediyor.
İlginiz için teşekkür ederim.

tarantula901

diğer sitenin sitemap xml dosyasını yanlışlıkla ekleyip eklemediğinizi kontrol edin manuel sıtemap oluşturup buradan göndermiş olabilirsiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Ayrıntılı sitemap yüklemeyi anlattım inşallah doğrudur.
Site haritasını yanlış yüklüyorsam demekki google ondan dolayı hata kaydı oluşturuluyor.
Yoksa sorun ne olabilir?

tarantula901

Doğru eklemişşiniz sitemapı google ile ilgili kaynaklanan bir sorun gözüküyor bu hatalar diğer site ile ilgili konular ancak bu sitede çıkıyor galiba

siz hata mesajları kısmından duzeltildi olarak işaretleyin bir süre sonra duzelecektır

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hocam bari bu resimlerden yeni bir konu açalımda resimli ayrıntılı sitemap ı google ye tanıtma diye  nasıl olur? bence güzel olur.

tarantula901

Olur lazım olacak çok kişiler var siz anlatımını yapıp paylaşın olurmu

Ücretli Smf Destek İçin