Forumyokyok.com hosting kurulumu

Başlatan Ghosttt, 10 Ekm 2017, 16:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ghosttt

Merhaba Arkadaşlar

forumyokyok.com şuan sitemin hostingi arseva.com da idi, fakat onlar artık sponsor olmadıkları için alastyr sponsor hostinge geçtim fakat %20 cpu kullanımı veriyorlarmış o yüzden sitem askıya alınmış gözüküyor ve yüklenmiyor sitem kapandı

sitemde 6-7 senedir aktifti forum sitesi oldukça çok konu ve üye vardı, bana yedek olarak bunları gönderdiler,

bu şekilde forumumu kim kurabilir arkadaşlar bende bilmiyorum fakat kaç senelik emek var bana bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi ?

tarantula901

Size tavsiyem ucretli hosting satin alin onlar size yardimci olur sitegi yuklerler
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ghosttt

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Ekm 2017, 21:50Size tavsiyem ucretli hosting satin alin onlar size yardimci olur sitegi yuklerler
Dediğinizi isimtescile yazdım ücretli alacaktım fakat tar.gz li zip dosyası istiyorlar, oda yedekte yok, o yüzden kurmuyorlar

Bana yardımcı olacak arkadaş varmıdır ?

tarantula901

Ben yapmaya calisirim musait bir animda onun disinda hosting ve domain yonlendirmesi yapilmis olmali.

İsim tescil disinda baska bir yere bakin derim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ghosttt

Çok sağol tarantula901

Sitem kapalı şu an, size zahmet linktekini indirip kurarsanız çok makbule geçer şu an sitem alastyr dns sinde, değiştir derseniz bana link atarsanız oradan alayım hostingi

tekyürek

ben size host saglıyabilirim

bana pm atınız

ns1.replikacep.com

ns2.replikacep.com     domaini buraya yönlendirin

Ghosttt

Alıntı yapılan: tekyürek - 11 Ekm 2017, 20:09ben size host saglıyabilirim

bana pm atınız

ns1.replikacep.com

ns2.replikacep.com     domaini buraya yönlendirin

Bunu tarantula901 ya yazdım olmazsa senin hostu kullanabiliriz dostum sağolasın

Ghosttt

Bu konuda başka yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba ?

tekyürek

merhaba nasıl yardımcı olabilirim

tekyürek

yedek linkini kaldırınız  bence yedeginizi başkaları kullanabilir

Ghosttt

Alıntı yapılan: tekyürek - 20 Ekm 2017, 22:18yedek linkini kaldırınız  bence yedeginizi başkaları kullanabilir
Özelden yazdım