Site Beyaz Sayfa Hatası

Başlatan mkucuksari, 01 Ağu 2017, 16:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2017, 15:31Sorunu tekrar yaşadınız mı acaba?
Üstad en son versiyon güncellemesi sırasında senin müdahalen sonrasında çok şükür bir sıkıntı yaşamadık. Yani yaklaşıl 3 gündür bir sorunumuz yok. İnşallah böyle gider de bu can sıkıcı sorundan sayende kurtulmuş oluruz.
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Alıntı yapılan: mkucuksari - 25 Ağu 2017, 15:47Üstad en son versiyon güncellemesi sırasında senin müdahalen sonrasında çok şükür bir sıkıntı yaşamadık. Yani yaklaşıl 3 gündür bir sorunumuz yok. İnşallah böyle gider de bu can sıkıcı sorundan sayende kurtulmuş oluruz.

Son sürüm 2.0.14 sürümünde şimdilik takipteyim güncelleyeceğim ufak tefek sıkıntılar var ondan sonra doğru anı bekliyorum  aslında şuanda hata olmadığını söylemeniz güncellemem için bir adım oldu.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Ağu 2017, 16:20Son sürüm 2.0.14 sürümünde şimdilik takipteyim güncelleyeceğim ufak tefek sıkıntılar var ondan sonra doğru anı bekliyorum  aslında şuanda hata olmadığını söylemeniz güncellemem için bir adım oldu.
Sen ne zaman uygun görürsen üstad.

Sıkıntı dediğin kısım su olsa gerek.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1781.15
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Sadece o değil bir çok sorun çıkma ihtimali var onların hepsinin çözümünü bilmek ve sitene kurulu modlarında ona göre uyumlu olması lazım yoksa site kafayı yıyor anlayacağın.

şuanda sorun yok gibi  3 gün için yedek alarak 2 0 14 test edeceğim artık o sorunları yaşadığımızda çözeceğim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

2.0.14 bana göre sorunlu. Defalarca geçtim.
Birkç gün sonra sorunlar başlıyor.
Elbette kullandığımız modlarla alakalı ama o modlarsızda olmuyor.
Ben hala 2.0.13 teyim  ;)

Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 25 Ağu 2017, 16:462.0.14 bana göre sorunlu. Defalarca geçtim.
Ben hala 2.0.13 teyim  ;)

Ben de bugün tüm siteleri güncelledim. Giriş yapamıyordum. Hepsini tekrardan 2.0.13 e geri döndürdüm. Sorunlar çözüldü. Anlayacağınız 2.0.14 sorunlu. Yada bizlerdeki modlar vb ile çakışma yapıyordur...
Kolay gelsin...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 25 Ağu 2017, 16:462.0.14 bana göre sorunlu. Defalarca geçtim.
Ben hala 2.0.13 teyim  ;)

Aslında sorunlu değil sadece en son güncel sürümler kullanılıyor oyuzden takipteyim tüm sorunları çözüme ulaştırıp 14 geçmek yoksa sorunlar oldukça siteyi kullanmak imkansızlaştırıyor

oyuzden yaşadığınız sorunları bizimle paylaşmanız önemli.

Ücretli Smf Destek İçin

efendim

Bu sorunun iki sebebi var :

1. eksik dosyalar

2. smf settings dosyasını notepad++ ile açıp boomsuz kaydedin sorun çözülecektir.