Haberdar Et Bildirimi

Başlatan mucan54, 27 Mar 2015, 22:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mucan54

Var hocam, örneğin ben Phtoshop konusundaki bir konuyu takip ediyorum, başka deneme hesabıylada oraya yorum yapıyorum, deneyebilmek için.

tarantula901

renk istersen

index turkish php dosyasında şunları ara aşağıdaki renk kodlarıyla değiştirebilirsin

$txt['notify'] = 'Haberdar Et';
$txt['unnotify'] = 'Haberdar Etme';

$txt['notify'] = '<b style="color: rgb(206, 141, 141);">Haberdar Et';
$txt['unnotify'] = '<b style="color:red;">Haberdar Etme</b>';
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mucan54

Hocam benim anlatmak istediğim şey renkle ilgili değil, benim aradığım şey haberdar et dediğim konuda bir değişiklik olduğu zaman ana sayfaya eklediğim kısayolda bildirim geldiğini anlamak. Takip ettiğim konularda değişiklik olduğunu anlamak. Haberdar et dediğim konularda değişiklik olduğu zaman bunu takip etmek. Haberdar et dediğim konulara cevap yazıldığı zaman ana sayfaya eklediğim kısayol yazısını kırmızıya çevirmek. Haberdar et olabilir bu takip ettiğim konular olabilir, oraya ne yazdığım çok önemli değil, haberdar et dediğim konulardaki değişikliği tespit edip, yazının rengini değiştirebilmek.

tarantula901

tamam işte bende size o söylediğiniz şey Son ziyaretinizden bu yana 0 mesaj gönderildi.. Sizin mesajlarınıza 0 yeni cevap yazıldı.. aynı işi görüyor sizin takip ettiğiniz konularda değişiklik olduğunda gösteriyor

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mucan54

O zaman tamam onun kodlarını inceleyip benim istediğim şekilde ayarlayabilirim sanırım. Eğer takip ettiğim, ama cevap yazmamış olduğum konulara yazılan cevapları da algılıyorsa.

tarantula901

index.php?action=profile;area=notification şu linkte istediğiniz takip etmediğiniz neleri takip edebilirsiniz ayarlayabilirsiniz orada acıklamları var

Ücretli Smf Destek İçin

mucan54

Ana sayfada nasıl gösterecem peki, takip ettiğim konularda değişiklik olduğunu ?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

mucan54

tarantula901

ne yaptınız ki gitti biryerde yanlış mı yaptınız yada hata verirkendemı kurdunuz

Ücretli Smf Destek İçin

mucan54

hata verirken kurdum, çok hatası var, hallederim bi şekilde, hocam yazılan özelliklerinde haberdar etmeyle ilgili bir bölüm yok, eminsiniz değil mi haberdar edilmeyi seçilen konularıda kapsadığından.

"Yeni gönderilen iletileri göster.
İletilerime yazılan yeni yanıtları göster."

tarantula901

şu bolume girince üste index.php?action=profile;area=notification

Yeni konulardan ve mesajlardan bu bölüm yardımı ile haberdar edilebilirsiniz

Ücretli Smf Destek İçin

mucan54

biliyorum onu ancak ben forumda gezinirken, takip ettiğim konularda bir yenilik olduğunu farkedebilmem için, ana sayfada da belirli olmasını istiyorum, bunuda yazının rengini değiştirerek yapmak istiyroum.

tarantula901

bu sitedekini görmüyormusunuz farkettirmiyormu :D Son ziyaretinizden bu yana 1 mesaj gönderildi.. Sizin mesajlarınıza 1 yeni cevap yazıldı..

Ücretli Smf Destek İçin

mucan54

Hocam nolur anlayın artık :D  benim mesajlarıma yazılan cevaplar umrumda değil. Beni ilgilendiren takip ettiğim, yani haberdar et butonuna tıkladığım konular...