Satlık internet sitesi

Başlatan uyanangenclik, 28 Mayıs 2017, 17:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uyanangenclik

Alıntı yapılan: yeninesil - 04 Haz 2017, 07:17site sağlammış ama eski site gelecekte nolur bilemiorum. Yenilenip genel konu yerine domainle ilgili tek konu(öğrencilerle ilgili felan) üzerinden giderse üyelerde aktif olabilir.
kendiniz uğrasmak istiosanız die dedim bence satın

Önerinizi denemeye karar verdim. Öğrenciler üzerine eğitim sitesi.  ;)
Linklerle oynamadan bu hale getirdim.
Yeni hali bu ne dersiniz?
Bu haliyle adsense kabul eder mi sizce?
sitemin yeni hali : http://www.uyanangenclik.com
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

tekyürek

oynadıkca sitenizin trafigi düşer   :)

google degişiklik yapılan cok oynanan  siteleri sevmiyor
kod yapısı degiştigi için  ister istemez  sıralamadan  düşüş olur :)

bu gidişle elinizde patlar site bu arada  sitenizi  bol bol vimlendiriyorsunuz

bi yandan artı bi yandan eksi oluyor

yeninesil

iyi yapmıssınız warez içerik çok yokmus sanırım. Adsense alırsınız büyük ihtimal

omuforum.net

sitenin belli bir kısmını siteliner taradım siteniz pek özgün gözükmüyor adsense kabul edilebilirsinizde edilmeyedebilirsiniz de ama şunu diyim sitenin genel durumuna baktığımda hayli eksikler gözüküyor ve bunları düzeltcek bilginiz yok sanırım bu yüzden bilmeden sitede yapıcanız değişikler hit kaybına neden olacaktır bu yüzden optimize edicekseniz sitenizi bilir kişiler tarafından optimize ettiren aksi halde hüstarana ugrayarabilirsiniz

uyanangenclik

Arkadaşlar warez içerikleri Filmleri siteden temizledim.

Adsense başvurum onaylanmadı neden olabilir?

Linklerin googleden silinmesini mi bekleyecez?   :-\

tekyürek

Adsense  kimseyi kolay kolay onaylamıyor   hesap satanlar var  onlardan al kullan

uyanangenclik

Alıntı yapılan: tekyürek - 09 Haz 2017, 17:37Adsense  kimseyi kolay kolay onaylamıyor   hesap satanlar var  onlardan al kullan

Önerin için teşekkür ederim dostum. Adsense onaylayana kadar uğraşacam  :D
Adsense kriterlerini öğrenmiş oluruz fena mı?

omuforum.net

warez içerikleri temizlediysen hemen işlenmez biraz vakit geçmesini bekle search console dan siteni tarat içeriklerin gittiğini görsün

Not: Reklamları fene döşemişin :D

uyanangenclik

Alıntı yapılan: omuforum.net - 14 Tem 2017, 00:43warez içerikleri temizlediysen hemen işlenmez biraz vakit geçmesini bekle search console dan siteni tarat içeriklerin gittiğini görsün

Not: Reklamları fene döşemişin :D
ilgin için teşekkür ederim.
Reklam deniyorum şimdilik adsense alana kadar?
Dediğin gibi bekleme sürecindeyim.

Kim nedir nekadar getiriyor? Anlarsın işte  ;)

tarantula901

Hit dususu cok yasandi sanirim rekklamlarla birlikte dahada dusus olacsktır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Arkadaşlar nihayet sitem onaylandı.

Günlük adsense getirisi ortalama 5 tl oluyor...
Tabi site baya ziyaretçi kaybetti. Toparlanması biraz zaman alacak.
Bu haliyle site ne kadar eder?
Fikri olan var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.  ;) 

tarantula901

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 15 Ksm 2017, 09:31Arkadaşlar nihayet sitem onaylandı.

Günlük adsense getirisi ortalama 5 tl oluyor...
Tabi site baya ziyaretçi kaybetti. Toparlanması biraz zaman alacak.
Bu haliyle site ne kadar eder?
Fikri olan var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.  ;) 

Evet sitenizle çok oynadınız oyuzden hitleriniz çok düştü malesef keşke çok oynamasaydınızda ufak düzenlemelerle devam etseydiniz. Toparlanması bayağı zaman alır hemde çok çünkü bu tür düzenlemelerde bir sitenin ne kadar zor toparlandığını ben gözümle gördüm çünkü googlede değerin az da olsa düşüyor malesef.

Adsense aldıysanız hayırlı olsun ancak onu almak önemli değil uzun süre onu idare etmek önemli ve kurallara uymak

adsensede pin geldimi gelmediyse tam olarak onay sayılmaz ilk ödemeyi alında ondan sonra tamam dersiniz.

Bir internet sitesinin değeri aylık kazancını 10 veya 12 ile çarpımı ile anlaşılıyor siteniz forum sitesi olduğu için 10 ile çarpabilirsiniz. ona göre ortalama bir fiyat çıkar.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Elbette PİN aldım 30 tl geçince adresime yolladılar.

Teşekkür ederim. Henüz ilk ödemeyi 200 tl almadım. Alınca yazarım.

Bilgi için teşekkür ederim. 

tarantula901

Alıntı yapılan: uyanangenclik - 15 Ksm 2017, 17:53Elbette PİN aldım 30 tl geçince adresime yolladılar.

Teşekkür ederim. Henüz ilk ödemeyi 200 tl almadım. Alınca yazarım.

Bilgi için teşekkür ederim. 

İlk ödemeyi al bakalım ona göre bir fiyat çıkar ortaya

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

Merhaba

Sitenizde anlık / an itibari ile 8000 ziyaretçi var, nasıl 5 tl para kazanır günlük? Bu imkansız...

Site değeri hesaplayan https://www.worthofweb.com/ bu site ;

Sizin sitenin günlük 40 USD getirisi olduğunu söylüyor, 12.000 USD değer biçmiş genel olarak

Doğrumu 40 USD yani 130-150 tl arası kazandırıyor mu adsense?