Mesajlarda Üye Nicki Yanına Gif Resim Nasıl Koyarım?

Başlatan kirkagacforum, 23 Nis 2018, 16:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kirkagacforum

Belirli üyelerin nickleri yanına gif resimler koymak istiyorum.

Bunu nasıl yapabilirim?

tarantula901

Örnek gösterebileceğiniz bir site vs var mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kirkagacforum

Smf olarak bildiğim yok. Önceden böyle bir şey hatırlıyorum. Ama hep eski sitede kaldı.

http://www.forumtutkusu.com var. Bu da vBulletin.

Üye nicki yerine giften yapmayı planlıyorum bakalım. Nickin yanına member id ile belki bir gif atabiliriz.

tarantula901

smfde buna benzer bir özellik bilmiyorum malesef.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

haykirish

tarantula901

o şekilde kullanabilirsiniz ilk başta bende bunu düşündüm ancak belki otomatik olarak isterseniz diye eklemedim. o şekilde sitenize uygulayabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin