Canlı Destek

Başlatan Böyle biri yok, 21 Şub 2017, 22:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Böyle biri yok

Bu forumda ki canlı destek gibi mod istiyorum

tarantula901

Canlı destek zopim.com sitesinden alınan bir kod yapıyor onu sıtenızde </head>  altına ekleyin. hata verebilir ' kodları var ise \' şeklinde ekleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Hocam ben ekleyemedim alta index'verdim  Buraya EKLEYİN diye yazın ben kodu oraya ekleyeyim hocam

tarantula901

Eklemek istediğiniz kodu eklemediniz. Koda baktığınızda ' var bunları \' şeklinde değiştirmeniz gerekiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Hocam dediğinizi yaptım olmadı özelden Kodu vereyim üste ek var zaten siz koyup verirseniz sevinirim :)

tarantula901

Kodu gönderdim pmden

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Hocam siz yapıp da dosyatc ye yükleyip bana özelden atarsanız sevinirim :)

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

tarantula901

Bana düzgün hitap ederseniz sevinirim  :dayak:s

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Şub 2017, 23:49Bana düzgün hitap ederseniz sevinirim  :dayak:s
Artık benim için takma adın TRT oldu  yuhphii  yuhphii