Reklam sekmesi (BUDA 1 YILDIR COZULEMEDI -_-)

Başlatan astro1, 21 Şub 2017, 21:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

astro1

tekrardan merhaba :D
#1yildirbekliyoruz tagını kullansam daha iyi :P

sımdı benım sorunum sıtemde herkesın actıgı yeni bir konuda direk bu mesaj olucak.ama sadece konuyu acan kısıde olcak yanı acıcak konuyu , konuyu actıgı mesajda olucak altına yazılan veya yazdığı gonderılerde değil.Şuanda benım oyle sadece enbaşta cıkıyor fakat çok ters ıstedıgım gıbı degıl.Mesela oraya adam yazı yazmış assagıda resım koymus ama yeşil içerisinde bu kısım yazdıgım yer boş isterse adam doldurabilir orayı banada oyle birşey gerekiyor.Belki büyük bir reklam koyarım yanı o bana kalmış kucuk olursada boş durur hoş durur yani.Çözülebilirse ne mutlu bana resımler aşşağıdadır

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

Böyle biri yok

Bir şey anlamadım düzgün konuşsanız anlayacağım

astro1

Alıntı yapılan: krwolf630 - 21 Şub 2017, 21:32Bir şey anlamadım düzgün konuşsanız anlayacağım

benım sıtemdekı yere bak reklamın hemen yanında yazı yazılmış ustune de hıcbırsey yazamıyorum istediğim şey ise reklamın ilk resimde oldugu gibi olması.
www.forumtim.com

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Şub 2017, 23:09Konu içi için şu modu kullanabilirsiniz. http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=38.0

Bu gene dediğim gibi soluna almış onu yukarda bırakamıyormuyuz ?
Bide diğer konuyada yardım lütfen  :)
www.forumtim.com

tarantula901

Sağa alın sola durmasına gerek yok admin panelden sağada alabilirsiniz:D

Diğer sorununuza bir çözüm aklıma gelmiyor ve kullanmış olduğunuz çoklu rank sistemi neyi kullanıyordunuz onu bile unuttum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Şub 2017, 23:25Sağa alın sola durmasına gerek yok admin panelden sağada alabilirsiniz:D

Diğer sorununuza bir çözüm aklıma gelmiyor ve kullanmış olduğunuz çoklu rank sistemi neyi kullanıyordunuz onu bile unuttum.

Sağa almak istemiyorumki solda durucak ama yazılan metin onun dibinden ve yanından değil 1-2 satır ALTINDAN başlayacak onu anlatmaya calısıyorum :D
www.forumtim.com

tarantula901

Tam olarak anlatılmak istenileni anlayamadım :D Biraz daha açıklarmısınız.

1. resim gibimi olması lazım

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Şub 2017, 15:33Tam olarak anlatılmak istenileni anlayamadım :D Biraz daha açıklarmısınız.

1. resim gibimi olması lazım

Evet
www.forumtim.com

tarantula901

Display.tepmplate.phpde ara birini ara

padding-right: 10px;
    float: left;

değiştir.

display: -webkit-box;

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Şub 2017, 17:17Display.tepmplate.phpde ara birini ara

float: left;

değiştir.

display: -webkit-box;

bulamadım ama ? cidden bulamadım aradıgımda tek cıkan sey

<div id="error_box" style="padding: 4px;" class="error"></div>

buydu
www.forumtim.com

tarantula901

Source klasoru içerisindeki Display.php dosyasında ara

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Şub 2017, 17:10Source klasoru içerisindeki Display.php dosyasında ara

teşekkürler oldu fakat reklamın altında ve dibinde :D

reklamın 2 tık altına almak istesek ne yapabılırız ? yapışık  neredeyse reklam üstte sorun yok ama az daha almamız lazım umarım anlatabılmısımdır  :D

birde sadece telefonda gorunuyor onuda duzeltmek gerek -_-    NOT : Sadece telefonda gözükmesi Düzeltildi.
www.forumtim.com

tarantula901

o bulduğun kodların yanına şunuda ekle     margin-bottom: 4px;

Ücretli Smf Destek İçin