Pretty URLs (şekerlil linkler)

Başlatan tarantula901, 20 Haz 2014, 22:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Modun ayarlarini nasil yaptiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Mar 2018, 15:00Modun ayarlarini nasil yaptiniz.

Bana soruyorsanız Ayar filan yapmadım bilmiyorum ki ne yapılır nasıl yüklendiyse öyle bıraktım varsa püf noktası söyleyin

tarantula901

ilk konuda açıklama yaptım tekrar inceleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Hocam Db deki panoları da boşalttım modu gösterdiğiniz gibi ayarladım verdiğiniz dosya örneğini ismini değiştirip ara kattım ama olmuyor link çağırırken ana sayfa gösteriyor tıkladığımda istediğim konuya gidiyor

tarantula901

Bu sorun pretty url ile alakalı değil bu konuyu boşuna meşgul etmeden sorunuzla ilgili bir konu açarsanız oradan devam edelim.

Ücretli Smf Destek İçin

Cure

Merhaba . smf 2.0.17 kullanıyorum .
Modu kurmadan önce dosya değişikliklerini yaptım ( neden yaptığımı bilmiyorum . Tamamen tecrübesizlik )
Hata mesajı geldi bu değişiklikler yapılacak kabul ediyor musun tarzında . Kabul ettim ve sitem gitti . Şu an bağlanamıyorum . Ne yapabilirim ?

tarantula901

Alıntı yapılan: Cure - 17 Mar 2021, 02:05Merhaba . smf 2.0.17 kullanıyorum .
Modu kurmadan önce dosya değişikliklerini yaptım ( neden yaptığımı bilmiyorum . Tamamen tecrübesizlik )
Hata mesajı geldi bu değişiklikler yapılacak kabul ediyor musun tarzında . Kabul ettim ve sitem gitti . Şu an bağlanamıyorum . Ne yapabilirim ?

sayfadaki https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=636

Linkte sürümünüzü seçip parseyi tıklayın modu manuel olarak kaldırın.

Ücretli Smf Destek İçin