UCP Yapabilenler Ulaşsın Lütfen

Başlatan muharremkara, 05 Şub 2019, 00:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

muharremkara

--

bu tarz apps sistemi bağlantılı tasarım yapabilen var mı? (UCP)

Acil olarak gerekli. Bana ulaşırsanız çok iyi olur..

--

MTA (Multi Theft Auto) san andreas Roleplay sunucusu için tasarlanacak bir web sitesi için gerekli..

PALAUDIS

Hazırda modifikasyonlar varmı bilmiyorum oyun davalarına uzağım ama yapılamaz diye bir şey yok. Elimde iş olmasa ilgileneyim diyeceğim ama uzun sürecek bir iş aldım. yardımcı olacak çıkmaz ise yardım etmeye çalışırım elbette

muharremkara

Çok iyi olur ben sana örnek olarak bir kaç fotoğraf daha atarım onlara da bir göz gezdirirsin zaten.. Yani sen ilgilenemesen bile tanıdığın bunu yapabilecek birisi var mı acaba ?
Oyunda ki kullanıcının parası, oynadığı saat vb. istatisliklerini gösterecek bu şekilde ve bu oyunla bağlantılı olacak tabi..

PALAUDIS

Database bağlantısı istiyorsun . elbette gösterebilirsin sitende ama ben açıkçası bunu yapmadım ve uzun zamandır SMF sürümü yenilenecek diye ilgilenmedim buralarla. kim yapar eder bi bilgim yok. elimdeki iş bitene kadar yapabilen çıkmazsa deneriz.

ByGold

Biraz araştırma haparak googleda bulabilirsiniz ?
Bir Umuttur Yaşamak!

muharremkara

UCP hazır bulamadık. bir kaç kişiye de sordum fakat beni bu foruma gönderdiler, konu açarsam yapabilecek kişiler belki bulabileceğimi söylediler.. UCP'yi yaptırmamız gerekiyormuş sanırım çünkü..

Focus

Bir UCP yapmıştım SAMP için ancak dediğim gibi samp için ve smf le bağlantılı değil yakın bir zamanda samp ile bağlantalı smf üzerinden yapmayı düşünüyorum bunun gibi birşey yaparım büyük ihtimal satarmıyım bilmem birde Samp üzerine yapacağım için mta hiç bilmiyorum.

şöyle birşey yapmıştım : https://www.pawnoturk.com/forum/web-tasarim/(ucp-user-control-panel)-karakter-paneli/

muharremkara

Evet istediğimiz şey tam olarak bu ..

Focus

Discord var ise Focus#6533

Focus

Yeni bir projeye başladım, yeni bir ucp kodlamaya başladım yeni başladım bitince belki hoşunuza gider detaylı bilgi için : https://www.pawnoturk.com/forum/web-tasarim/linda-roleplay-karakter-paneli-2-(smf)/

tarantula901

Alıntı yapılan: Focus - 10 Şub 2019, 17:42Yeni bir projeye başladım, yeni bir ucp kodlamaya başladım yeni başladım bitince belki hoşunuza gider detaylı bilgi için : https://www.pawnoturk.com/forum/web-tasarim/linda-roleplay-karakter-paneli-2-(smf)/

Ucp panel yapıp paylaşmayı düşünüyorsanız konusunu açıp paylaşabilirsiniz farklı bir siteye yönlendirmemeye çalışırsanız sevinirim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Şub 2019, 19:01Ucp panel yapıp paylaşmayı düşünüyorsanız konusunu açıp paylaşabilirsiniz farklı bir siteye yönlendirmemeye çalışırsanız sevinirim.
Orda konu açmıştım kusura bakmayın burda açıcaktım aslında burdan link verecektimde uygun bir alan bulamadım bu konular hakkında bir bölüm oluşturursanız güzel olabilir Web Tasarım adı altında.

muharremkara

Discorddan mesaj atacağım size..

muharremkara

Discord ile arkadaşlık isteği yolladım k.adı :  Cakır#7595

ExCalibur

Ücretli olarak yardımcı olabilirim.