Tek veritabanı Birkaç site

Başlatan dexcj, 26 Ksm 2018, 15:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dexcj

arkadaşlar, 3 ayrı domainde 3 ayrı forum var diyelim. Bunlar içinden hangisine üye olunursa diğer forumlarda da aynı üyelik otomatikman oluşsun (ya da aynı veritabanı olsun fark etmez) ancak her forumun kategorileri cevapları konuları kendinde olsun. Bunu yapabilmek için bir mod, kurulmadki db. ayarı veya herhangi bir tüyonuz var mı?

tarantula901

Yapılır yapılmasınada bu şekilde google siteleri spama sokar.

Yaptık diyelim içinden bir tanesi ana site olması gerekiyor.

Ben bunu ilk başta smf için zannetmiştim. smf dışı ise rahatlıkla yapılır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dexcj

smf için 3 forumda smf olacak, aslında içerikleri farklı sadece üye tabloları ortak olacaktı, bu durumda google in spama sokmasını anlayamıyorum. Sonuçta içerikler farklı, üyeler aynı

tarantula901

Alıntı yapılan: dexcj - 26 Ksm 2018, 18:25smf için 3 forumda smf olacak, aslında içerikleri farklı sadece üye tabloları ortak olacaktı, bu durumda google in spama sokmasını anlayamıyorum. Sonuçta içerikler farklı, üyeler aynı

sadece üyeler ise spam olmaz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dexcj

tarantula901

Şuanda bu özellikte bilinen bildiğim bir mod yok bu istediğiniz özellik ufak bir olay değil gibi

Ücretli Smf Destek İçin