smf içerik kopyalamayı engelleme modu (prevent copying content)

Başlatan tarantula901, 06 Ara 2014, 22:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 16 Haz 2016, 22:54sohbet moduyla çakışıyo kopyalamayı korumayı etkin edince sohbetteki yazılanlar kayboluyo  :)

çözüm nedir

Kontrol etmek lazim js kodlarindan kaynaklaniyordur. Sadece konu içi engelleme ile çözülebilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ahmet723

Yapılacak yükleme işlemleri - "Prevent copying content 2.0.9"
İndirmeye veya yüklemeye çalıştığınız paket bozulmuş ya da bu SMF sürümü ile uyumlu değildir.

böle bir hata aldım hocam çözümü nedir

tarantula901

Şuradakini uygulayın http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1244.0

Modu güncelledim onu kullanabilirsiniz. tekrar indirin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Meral_

Alıntı yapılan: DARHALL - 13 Nis 2016, 15:19Mod olarak kurulmadı hata verdi manuel olarak kurdum manuel kurulumda anlattığınız şekilde ama çalışmıyor malesef :(

Aynen böyle benimde olmadi iki sekilde de  ::)

Acaba Modun 2.0.15 e göre varmidir  ::)

Meral_

Alıntı yapılan: tarantula901 - 31 Ara 2016, 20:47Şuradakini uygulayın http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1244.0

Modu güncelledim onu kullanabilirsiniz. tekrar indirin.

Admin panelden / Paket Yöneticisi / Paketleri görüntüle kısmının en altta bulunan / Gelişmiş / kısmına basıyorsunuz. bunuda uyguladim yine olmadi  ???

tarantula901

Özellikler ve Seçenekler kısmından İçerik kopyalama engelle kısmı tıkı aktif mi

Bu arada site adresinizi profilinize girermisiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Meral_

Direk o sekilde yazi yok temamda

Linkleri ziyaretçilerden gizle   

Resimleri ziyaretçilerden gizle 

bu ikisi var isaretli

komple gizlensin istemistim ben bile alamayim  ;D

tarantula901

Sitenizde sağ tuş engelli zaten, ilgili kodlarınada baktım duzgun şekilde çalışıyor.

Ücretli Smf Destek İçin

Meral_

Evet birtane kod vardi onu ekledim
oda komple engelliyor yani giris yapmak isteyeninde kopya yapistir yapmasi lazim

özel resim ve link icin varsa diye sormak istemistim

tarantula901

sizin istediğiniz tam olarak resim ve linklere tıklanılması mı t
Alıntı yapılan: Meral_ - 18 Mar 2020, 21:05Evet birtane kod vardi onu ekledim
oda komple engelliyor yani giris yapmak isteyeninde kopya yapistir yapmasi lazim

özel resim ve link icin varsa diye sormak istemistim

Sadece konu içindeki alanlar engellemesini istiyorsanız o kısım için ayrı olarak ayarlanabilir.

Ücretli Smf Destek İçin

Emre

Bunu global siteye göndermenizi şiddet ile öneriyorum  ;)
Vazgeçilmez sandıklarımdan vazgeçtim. Güvendiğim kişilerin güvenilmez olduğunu gördüm. İkiyüzlü suratlar, katı kalpler gördüm. "Bitmez" dediğim sevgilerin tükenişini, Emek verdiğim sevdaların, Düşüncesizce savruluşunu gördüm.
Acele etmiyorum hayat!

Senin; BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALMAK...
Benim ; BOYNUMUN BORCU OLSUN! ! !

tarantula901

Alıntı yapılan: Emre - 21 Mar 2020, 14:23Bunu global siteye göndermenizi şiddet ile öneriyorum  ;)

Bir kaç güncellemeden sonra belki olabilir aslında gönderdimde bazı sebeplerden dolayı kabul etmemişti.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 21 Mar 2020, 19:562.1 ile uyumlumu ?

Denemedim ama uyumlu olması lazım test edip bak bakalım 2.1 kategorisine açtığımı hatırlıyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

duhann

Modifikasyonu Yükle
Yeni paket kurmadan önce dosyalarınız ve veritabanınızın yedeğini aldığınızdan emin olun.
Yapılacak yükleme işlemleri - "Prevent copying content 2.0.12"
İndirmeye veya yüklemeye çalıştığınız paket bozulmuş ya da bu SMF sürümü ile uyumlu değildir.
Ben Birini SevmiyOrum, O'da Beni SevmiyOrdu..
BirGün RandevuLaştık. Ben Gitmedim O'da GeLmedi..

www.SohbetciLeriz.Com
http://forum.sohbetcileriz.com