Smf bildirim modu ve duyuru

Başlatan vakanist, 10 Ekm 2016, 02:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vakanist

Merhabalar foruma bildirim eklemek istiyorum enotify vardı host değiştirince bozuldu artık forumda enotfy çalışmıyor. Bunu nasıl halledeceğim bide forumlarda olan şu sitenin en üst ortasında çıkar renkli duyurular eklentisini nerden bulucam bu ikisini bir ütlrü bulamadım şimdiden teşekkürler.

tarantula901

Enotify modunu kaldırdıktan sonra tekrar kurmaya çalışın.

http://custom.simplemachines.org/mods/?mod=2198
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

vakanist

denedim hocam ama olmadı kaldırırken bir hata vermişti pek kafaya takmadım sanıl olsa kaldırıyorum şimdi kurucun çeşitli bölümüne girince beyaz ekranda kalıyor.

tarantula901

Bu modu tamamen kaldırıp kalıntı kod var olup olmadığını kontrol edin sonradan tekrar kurun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin