Link Problemi

Başlatan Him74, 26 Mar 2016, 21:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Him74

Merhaba, üyeler forum bölümlerine tıkladıklarında bölümdeki konular sıralanmıyor.
Örneğin: Şiirler bölümüne tıklayan bir üye /index.php?action=unread;board=4.0;children sayfasıya karşılaşıyor. Oysaki bölüm adına tıklandığında /index.php?board=4.0 sayfası açılması gerekiyor. Bu problemi nasıl çözebilirim?

tarantula901

Siz kategorilerin sağında bulunan iconlara tıklayarakmı söylemiş olduğunuz kısıma giriyorsunuz yoksa kategori başlıklarına tıklayarak mı ilgili, kısma yönlendiriliyor.

Belirtmiş olduğunuz site adresi profilinizdeki adresmi girip kontrol etmek gerekiyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Mar 2016, 22:20Siz kategorilerin sağında bulunan iconlara tıklayarakmı söylemiş olduğunuz kısıma giriyorsunuz yoksa kategori başlıklarına tıklayarak mı ilgili, kısma yönlendiriliyor.

Belirtmiş olduğunuz site adresi profilinizdeki adresmi girip kontrol etmek gerekiyor.

Iconlara tıklamıyorum hocam. Bölüm başlıklarına tıklandığında yaşanmakta bu problem.
Profilimdeki site eski sitem. Problem yaşayan site: yeraltiedebiyati.net
Problemi sadece üyeler yaşadığı için aşağıdaki kullanıcı adı ile deneyebilir misiniz hocam?
Kullanıcı adı: deneme
Şifre: 123456

tarantula901

Sorunu inceledim sorun tema kaynaklı bir durum yoksa normalde sorun yok ama css ile ilgili bir ayarla sorun düzelecek temayı yapana bu konuda bildirirseniz sorunu çözebilir onun dışında sorunu aşağıdaki kodlarla çözebilirsiniz.
css dosyasında bulunan

.board_off:before {
    content: "\f1d7";
    font-family: FontAwesome;
    font-style: normal;
    font-weight: normal;
    text-decoration: inherit;
    color: #7393A0;
    font-size: 35px;
    padding-right: 6.5em;
    position: relative;
    top: 11px;
    left: 2px;
}

şununla değiştirin.

.board_off:before {
    content: "\f1d7";
    font-family: FontAwesome;
    font-style: normal;
    font-weight: normal;
    text-decoration: inherit;
    color: #7393A0;
    font-size: 35px;
    margin-right: 6.5em;
    position: relative;
    top: 11px;
    left: 2px;
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Hocam, bu alemde bir numarasın. :)

Bir şey soracağım,
bul dediğiniz kodlar ile değiştir dediğiniz kodlar arasındaki fark nedir?, kodları didik didik ettim farkı göremedim. Lakin problem çözüldü. :D

tarantula901

padding-left    margin-left  ile değiştirildi.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Mar 2016, 23:02padding-left    margin-left  ile değiştirildi.

Eyvallah hocam. Çok fazla pc karşısında kalmamalıyım. Gözlerim fena etkileniyor bu durumdan ki göremiyorum demek ki.. :D