Sayfa İçinde İstedigimi Yapmak

Başlatan Toretto, 04 Şub 2017, 16:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Toretto

hocam aşagıdaki gibi bir alan nasıl oluştururum acaba ?

tarantula901

İlgili kısmı index.template.phpde bulun ardından bir tane

<div class="content"></div>

css için ise

.content{width:100%; height:20%;}

şeklinde kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Toretto

ama hocam şunu demek istiyorum odeme.php dosyası olucak  adı yani nasıl index.template.php ekleyeyim ?

tarantula901

Siz yapmak istediğiniz şey nedir? ona göre fikir vereceğim.

şöyle bir mod var bak işini görüyor mu ona göre diğer başka birşey önereceğim

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=633.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Toretto

hocam custom mod da kendi tablosunu açmış içine ve yanlış hatırlamıyorsam urlsinde page=5 tarzi id ler belirtiyor ve bu durum hoşuma gitmiyor kendim odeme.php sayfası açarak kendim html kullanarak bir form yapacagım jquery ile post ederek veritabanı işlemi yapacagım o yüzden o aralık lazım bana :D

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

Toretto

yanlış link tekrar kontrol eder misin

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin