XHTML Hataları İçin Ücretli İşlemler

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 12 Ksm 2014, 22:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

XHTML Hataları İçin Ücretli İşlemler
aşağıda linkleri verilmiş sitelere ait xhtml hatalarını kaldırım diyorsanız lütfen hemen iletişime geçin.

siteler: www.sosyalbilimciler.com, www.evdersleri.com, www.dinogretmeni.com, www.egitiminyeri.com bu 4 site için inceleyin bu hataları kaldırırım diyorsanız ücretini söyleyin fiyatta anlaşırsak hemen gerekenleri yapalım.

Ücret garantisi konusunda referanslarımız mevcuttur.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Xhtml hatalarının tamamı gideremeyebilirim ancak xhtml hatalarını  azaltabilirim kodların yapısına göre değişiklik gösterebilir. Eğer bu şekilde yapmak isterseniz görüşebiliriz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Ksm 2014, 03:08
Xhtml hatalarının tamamı gideremeyebilirim ancak xhtml hatalarını  azaltabilirim kodların yapısına göre değişiklik gösterebilir. Eğer bu şekilde yapmak isterseniz görüşebiliriz.

Azaltırımdan kasıt ne oranda sayın hocam. Yani 800 hata sayısını ne kadara düşürebiliriz? Veya yüzde olarak %100 olan hata oranını % yüzde kaça düşürebiliriz.

Benim için burda önemli olan hatanın sıfır yada çok az olması gerisi yani isteyeceğiniz fiyat çok önemli değil. Onu öderiz. Önemli olan hataların giderilmesi.

Bu konuda müsade varsa diğer destek sitelerinde de konu açacağım.(Saygısızlık olmuyorsa)

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 13 Ksm 2014, 20:52
Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Ksm 2014, 03:08

Azaltırımdan kasıt ne oranda sayın hocam. Yani 800 hata sayısını ne kadara düşürebiliriz? Veya yüzde olarak %100 olan hata oranını % yüzde kaça düşürebiliriz.

Benim için burda önemli olan hatanın sıfır yada çok az olması gerisi yani isteyeceğiniz fiyat çok önemli değil. Onu öderiz. Önemli olan hataların giderilmesi.

Bu konuda müsade varsa diğer destek sitelerinde de konu açacağım.(Saygısızlık olmuyorsa)

Tam olarak ne kadar düşürebilirim bilemiyorum bakarsın tamamen sıfırlanır bakarsın az kalır. kodun çözümüne bağlı anlıyacagın zaten sizde yapabilirsiniz buradaki amaç kodların başlangıç ve bitişi var eksik eklenince xhtml olarak gorunur.

Benim içinde fiyat önemli değil zaman bolsada ücretsizde yaparızda iş güç işte.

Tabiki bizden izin almanıza gerek yok biz anlaşmadıktan sonra istediğinizi yapabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

O zaman şöyle bir şey desem nasıl olur?
Siz bana tahnini bir fiyat söyleyin.Biz bu konuda anlaşalım.
Benin için acel yok sorunun çözümü 10 gün 20 gün 1 ay veya 2 gibi çok uzun zamanda siz ara ara yaparım derseniz benim için fark etmez.
Şu konuda anlaşamayız. Daha önce bir çok işi ücretsiz yaptınız bu sefer asla kabul etmem. Yani ya ücretli yaparsınız ya da sizinle anlaşmayız çünkü size karşı çok mahçup oluyoruz. Siz düşünün acelesi yok  zaman bol ...
Ücreti de pm olarak gönderirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz hesaba yatırıız.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 13 Ksm 2014, 23:00
O zaman şöyle bir şey desem nasıl olur?
Siz bana tahnini bir fiyat söyleyin.Biz bu konuda anlaşalım.
Benin için acel yok sorunun çözümü 10 gün 20 gün 1 ay veya 2 gibi çok uzun zamanda siz ara ara yaparım derseniz benim için fark etmez.
Şu konuda anlaşamayız. Daha önce bir çok işi ücretsiz yaptınız bu sefer asla kabul etmem. Yani ya ücretli yaparsınız ya da sizinle anlaşmayız çünkü size karşı çok mahçup oluyoruz. Siz düşünün acelesi yok  zaman bol ...
Ücreti de pm olarak gönderirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz hesaba yatırıız.

Aslında aklımda bir fiyat yok siz fiyat belirleyin ona göre bende bir teklif yapayım olurmu . ortayı bulmuş oluruz.Fiyatı siz pmden attıktan sonra karar vereceğim.

Acele olmaması çok iyi ozaman tüm sorunları çözdükten sonra çözemediğim sorunlar içinde uğraşma zamanı olmuş olur.

Ücretli Smf Destek İçin