yardımcı olucak biri

Başlatan logic, 21 Eyl 2014, 11:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

logic

Yeni bir forum açtımda bazı ayarlamalar lazım yardım arıyorum ayarlamalar için 10tl + adult şifre verebilirim brazzers premıum gibi şifreler

yardımcı olurmusun acaba  fazla birşey istemiyorum hıde eklentisi  birde forumun altındaki istatislikler

KeReM @

Öncelikli olarak sitenizi profile eklermisiniz. Hangi siteye yardımıcı olacağız görmek isteriz.

Sosyal Öğretmeni

Yardım ihtiyacınızı tam ve net olarak anlatın ki yardım kolay yoldan ulaşşsın.
Siz sorunu ve siteyi doğru belirtmezseniz çözüm gelmez , gelse bile geç gelir.
Kolay gelsin..... isteğinizi ve sitenizi belirtin lütfen.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

konuyu ucretli bolume acın ve bu arada diger siteden bilgi verildi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

spina olsaydı arkadaşı aynı anda siteden uzaklaştırıdı. Kaydını silerdi.
Adam aynı konu kendi sitesi ve başka yerlerde açılmışsa bunu görünce hiçkimsenin gözünün yaşına bakmıyor hemen siliyor.
Tarantula kardeşim yumuşak alçak gönüllülüğünüz için teşekkürler. Herkes sizin gibi anlayışlı değil.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

tesekkur ederim sosyal ogretmen

arkadasimız zamanla öğrenecek inşallah
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

LeoJeLy