Smf Etiket Modu (Tagging System For Topics)

Başlatan tarantula901, 20 Haz 2014, 04:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı     :Tagging System For Topics
Yazar                     :SMFHacks.com Team
Uyumluluk             :1.1.8, 1.1.9, 1.1.10, 1.1.11, 1.1.12, 1.1.13, 1.1.14, 1.1.15, 1.1.16, 1.1.17, 1.1.18, 1.1.19, 2.0, 2.0.1, 2.0.2, 2.0.3, 2.0.4, 2.0.5, 2.0.6, 2.0.7, 2.0.8

Tagging System For Topics Görseller:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=579;id=22933;image

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=579;id=22935;image

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?action=download;mod=579;id=22937;image

Download linki:

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=579

Türkçe yapmak için:

Modifications.turkish.php'de

Kod: (Bul)

?>
üzerine ekle

//Begin Tagging System Text Strings
$txt['smftags_menu'] = 'Etiketler';
$txt['smftags_admin'] = 'Etiket Yapılandırma';
$txt['smftags_settings'] = 'Ayarlar';

$txt['smftags_addtag'] = '[Etiket Ekle]';
$txt['smftags_addtag2'] = 'Etiket Ekle';
$txt['smftags_seperate'] = 'Etiketleri virgül ile ayır';

$txt['smftags_topic'] = 'Etiketler: ';
$txt['permissiongroup_smftags'] = 'SMF Etiketleri';
$txt['permissiongroup_simple_smftags'] = 'SMF Etiketleri';
$txt['permissionname_smftags_suggest'] = 'Önerilen Etiketler';
$txt['permissionhelp_smftags_suggest'] = 'Kullanıcılar etiket önerebilirler';
$txt['cannot_smftags_suggest'] = 'Etiket önerme izniniz yok.';

$txt['permissionname_smftags_add'] = 'Kendi konularına etiket ekle';
$txt['permissionhelp_smftags_add'] = 'Kullanıcılar Etiket Ekleyebilir';
$txt['cannot_smftags_add'] = 'Konulara Etiket Ekleme İzniniz Yok';

$txt['permissionname_smftags_del'] = 'Kendi Konularındaki Etiketleri Sil';
$txt['permissionhelp_smftags_del'] = 'Kullanıcılar Kendi Açtıkları Konuların Etiketlerini Silebilirler';
$txt['cannot_smftags_del'] = 'Etiket Silmek İçin İzniniz Yok';

$txt['permissionname_smftags_manage'] = 'Etiketleri Yönet';
$txt['permissionhelp_smftags_manage'] = 'Kullanıcılar Etiketleri Yönetebilir. Ekleyip Silebilirler. Bu İzin Normalde Sadece Yöneticilere Verilir!';
$txt['cannot_smftags_manage'] = 'Etiketleri Yönetme İzniniz Yok.';
//END  Tagging System Strings   

tag.turkish.php dosyasını default/languages klasörüne  atın

Türkce dil dosyası eklentidedir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

createman

teşekkürler sormak istediğim dil dosyasını nereye atıcaz.

tarantula901

Default temasının ıcınce bulununa languages klasoru ıcıne atın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

createman

attım ama türkçe tag eklemeye çalıştığımda  altdaki gibi hata veriyor.

Illegal mix of collations (utf8_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,COERCIBLE) for operation '='
Dosya: /home/paylasim/public_html/forum/Sources/Tags2.php
Satır: 345

tarantula901

Alıntı yapılan: createman - 09 Ksm 2014, 16:26

Illegal mix of collations (utf8_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,COERCIBLE) for operation '='

Bu hatayı hata mesajları kısmındanmı goruyorsunuz

Ücretli Smf Destek İçin

createman

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ksm 2014, 17:24
Alıntı yapılan: createman - 09 Ksm 2014, 16:26

Bu hatayı hata mesajları kısmındanmı goruyorsunuz

hyor add tag dedikten sonra çıkıyor geri butonuna basıyorum mesela acil, aşı, ağrı yazdım diyelim hata kodu cıkıyor türkçe karakter içermeyeni ekliyor

tarantula901

Site adresinizi ve kullanıcı adı verebilirmisiniz bir test edeyim sorun utf8 dısında kullanıyorsanız sorun olabılıyor

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Ksm 2014, 19:10Site adresinizi ve kullanıcı adı verebilirmisiniz bir test edeyim sorun utf8 dısında kullanıyorsanız sorun olabılıyor
aynı sorunda bendede var sorunu bılduysanız cozumunu yazarmısınız ?

omuforum.net

nse sorun veritabanına türkçe karekterleri eklemiyor veritabanınızda smf_tags tablosuna girip karşılaştırma dilini latin5_turkish_ci veya utf8_general_ci yapınca düzeliyor reklam girmesin alıntıdır alıntı sahibi [snj]

tarantula901

şu konuda ona benzer bir cevap yazdım: http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=392.msg3649#msg3649

Bazı veritabanlarında utf8 görülmesine rağmen latin5 de aynı dile geçtiği için latin 5 kullanılabilir , duruma göre ikisini kullanabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

braveturks

Merhaba,
Eklentinin en son sürümünü indirdim. tags.english.php dosyasını türkçeye çevirdim. tags.turkish.php olarak dizine attım. ama türkçeye dönmedi.
Neden olabilir.

tarantula901

İlk konuyu guncelledım kontrol edip diğer dil dosyalarınıda ekleyin

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Etiket sistemini sadece konu sahibi kullanmasını nasıl ayarlayacağım ?

tarantula901

İzinlerden sadece yetkililere göstererek ayarlanabilir. tüm diğer gurupların hiç birinde göstermeyeceksin.

Ücretli Smf Destek İçin