SMF 2.0.15 Default Tema Logo Düzenlenmesi

Başlatan yypelit, 25 Mar 2018, 19:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yypelit

Merhabalar sayın forum sakinleri,

sitemin adı catlakkazan.net

Siteme bir logo eklemek istedim internette biraz bakındım ama bir arkadaşın yaptığına göre logo eklediğimde forum şablonu sola kayıyor ve şuanki bütünü bozuluyor.
Sadece default ayarlardaki siteme olduğu gibi sağa doğru falan eski smf logosuna benzer olarak eklesem bana yeterli olacaktır. Boyutlandırma içinde yardım ederseniz sevinirim şimdiden ilgili arkadaşlara çok çok teşekkür ederim

tarantula901

Admin panelde kullanılan tema ayarları kısmında logo ekleyin eklemek istediğiniz logoyu nasıl gozukuyor bı bakalım ona göre düzenlemeler yapalım
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yypelit

Tema ayarlarında herhangi bir seçenek göremedim.
Sadece klasör ayarları mevcut

tarantula901

Temalar ve Görünüm / Site Logosunun Adresi:: bu kısıma bakın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yypelit

Site logosunun adresi olarak bir seçenek hala görmüyorum dikkatlice baktım.
smf 2.0.15 kullanıyorum. Temam default curved

tarantula901

default temaya geçip aynı kısıma bakın bakalım o kısım mevcut mu

Ücretli Smf Destek İçin

yypelit

tarantula901

ilgili kısımdan bir resim atarmısınız

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

resimdeki theme setting var ona tıkla

bu arada sitenin dilini türkçeye çevirsene

Ücretli Smf Destek İçin

yypelit

Günaydın yönetici bey,

Dil tr şuan settings in resminide atmıştım oraya şuan girdim. Yönlendirmenizi bekliyorum efendim...
 :)

gecitli

merhaba video yu izleyerek yapin.
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

yypelit

Hocam cahilliğime verin gerçekten de şimdi kurcalıyorum çok çok teşekkür ederim  yuhphii

Sağa almak için ne yapmalıyım bu şekilde ekliyebiliyorum teşekkür ederim