3 Tane Sorum Var ?

Başlatan htr368, 17 Haz 2018, 14:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

Resimde 3 şey sorucam;

1. Simple kısmında sağ üstteki resmi nasıl değiştire bilirim ve boyutları kaç ?
2. Onun altındaki (resmin) haberler kısmını nasıl kaldıra bilirim ?

3.Ü ve Ç gibi harflerde ? soru işareti çıkıyor bunu nasıl düzelte bilirim ?

Şimdiden teşekkürler.

tarantula901

1. Admin panelde bulunan  Temalar ve Görünüm / Site Logosunun Adresi:: kısmına resim linki koyarak resmi değiştirebilirsiniz.

2. Dil dosyalarından kaldırabilirsiniz temada bulunan languages klasoru içerisindeki index.turkish.phpde arama yapın ilgili türkçe yazısını kaldırın.

3. Sitenizi kurarken utf8 olarak kurduysanız ftpye utf8 dil dosyalarını atmanız gerekli

Smf forum kullandığınız site adresini profilinize güncelleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

hayır utf8 olarak kurmadım ve bir konuda soru işareti var nasıl napcam ve logo hangi boyutlarda olmalı yüklüyorum çok büyük çıkıyor ? Haberler kısmınıda bulamadım

ayrıca sitenizin teması nedir ?

htr368

Bir soru daha , Kategori de misal ben sorumluyum ama renk düz , kırmızı yapmak istiyorum nasıl yapa bilirim ?

htr368

Alıntı yapılan: htr368 - 17 Haz 2018, 22:36Bir soru daha , Kategori de misal ben sorumluyum ama renk düz , kırmızı yapmak istiyorum nasıl yapa bilirim ?
Bunun cevabını istiyorum sadece diğerlerini hallettim sayılır ?

tarantula901

Kategori başlıkları renklendirme diye arama yapın. Mobideyim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

PolisForum

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Haz 2018, 09:00Kategori başlıkları renklendirme diye arama yapın.
Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Haz 2018, 09:00Kategori başlıkları renklendirme diye arama yapın. Mobideyim.

Kategori moderatorunun rengini değiştirmek istiyor arkadaş galiba

tarantula901

Mobilde olduğum için yardımcı olamadım ama şuanda pcdeyim şu konuya bakın.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1613.0

yada şu bu olabilir inceleyin http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=545.0

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Yok hayır benim demek istediğim bu değil. Hani bir bölüm var. O bölümün moderatörü benim bölüm yetkilisi olarak kendi ismimi ekledim. O isimin renkli olmasını istiyorum kategorinin değil :/