Smf Eklenti indirmek için uye ol yada giriş yap (No Download Attachment)

Başlatan tarantula901, 16 Mar 2016, 19:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:No Download Attachment
Yazar:bolubeyi61
Uyumluluk:2.0.4, 2.0.5

Sürüm sorunu çıkarsa paketlerden gelişmiş kısmında sürüm emulatörünü kullanıp hangi sürüm ise onu girip sorunsuz modu kurabilirler.

Açıklama: Eklenti Modifikasyonu Ziyaretçiler görür ama indiremez. karşılarınıza bir uyarı çıkar uye olarak eklentiyi indirebilirler.

Bu modu kullanabilmeniz için admin panelden izinlerden eklentileri görünür yapmanız gerekmektedir.

Türkçe yapmak için;

Modifications.turkish.php dosyasını açın. yok ise utf8 olanı kullanın.

Bul

?>
Üstüne ekle:

$txt['no_download_attachment'] = 'Eklentiyi indirmenize izin verilmiyor.';
Dosya Linki: No Download Attachment indir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dynamic

Torrent Oyun,Film, Dizi --> Torrent Oyun İndir

tarantula901

?> iki tane vardı ondan dolayı kaynaklanıyordu sorunu düzelttim kullanabilirsin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

bunu denedim ama ne eski ne de yeni dosyalarda işe yaramadı. hatam mı var acaba? izinler bölümünden ziyaretçilere izin de verdim. ama ziyaretçiler inidirebiliyor.engellemiyor.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

bu yazı görünüyor sadece. dosya resmi vs gözükmüyor. dosyayı ziyaretçilerin görmesi için izin verdim. bir de " Lütfen giriş yapın veya üye olun. " yazısını Dosyayı indirmek için  Lütfen giriş yapın veya üye olun. "  şekline nasıl değiştirebilirim. modifikasyonlara bulamadım

tarantula901

Mod çalışıyor demekki, modu kurarken dil dosyası hangi dosyada olduğunu gösteriyordur ilgili dil dosyasından değiştirebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars