Smf forum kurarken hata ile karşılaşıyorum

Başlatan agaroyna, 31 Ekm 2018, 03:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

agaroyna

Merhaba arkadaşlar..

Kurulum yaptığım halde böyle bir hatayla karşılaşiyorum nedir bu problem tam olarak söyleye bilirmisiniz

Yaklaşık 10 kere denedim 100 kere denedim sabahdan beri uğraşip duruyorum bir türlü çözemedim

gecen hafta 3 - 4 tane kurdum ettim başka sitelerimde hiç bir problem olmadı ama bu sitede neden böyle bir hatayla karşılaşiyorum öğrenmek istiyorum

http://prntscr.com/lcgxqj  <<< buradan baka bilirsiniz görseli cektim yardım dileklerinizi bekliyorum.

tarantula901

Başlamadan zaten 2 hata yaptınız bu şekilde yaparsanız tabi hata yaparsınız.

1. başlığı sorunuzla ilgili girin herkes acil yardım yazarsa gerisini siz düşünün soru ne ile ilgili olduğunu bilmeden sorunuzu cevaplamaz.

2.site adresinizi profilinize girin.

sorunuza cevap yazacağım ancak bunlar tekrarlanırsa malesef ki yardımcı olamayacağım.

Siteyi kurduktan sonra yapmanız gereken.

şu lintekileri uygulamanız.

aslında siz siteyi düzgün kurulumu yapıyorsunuz ancak link yollar değişmediğinden site düzgün gözükmüyor bu şekilde iken admin panele giripde tema yolları sunucu yolları linklerini düzeltincede sorun ortadan kalkacaktır.

link: http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=19.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

agaroyna

Kusura bakmayın sayın kurucu :) bir anda elim ayağıma dolaştı o yüzden. şuanda düzelttim sayın kurucum dediklerinizi uygulayayım yav kaç kere yaptım ettim bir sorun yoktu şimdi başka sitede deniyorum bu hatayı alıyorum cok ilginç durum.

tarantula901

Alıntı yapılan: agaroyna - 31 Ekm 2018, 23:42Kusura bakmayın sayın kurucu :) bir anda elim ayağıma dolaştı o yüzden. şuanda düzelttim sayın kurucum dediklerinizi uygulayayım yav kaç kere yaptım ettim bir sorun yoktu şimdi başka sitede deniyorum bu hatayı alıyorum cok ilginç durum.

ilginç değil bir hata sayılır siz söylediğim uygulayın sorun olmayacaktır.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

agaroyna

Gercekten oldu tesekkür ederim neden böyle bir sorun ile karşılaştikki kaç kere kurdum ettim hiç böyle bir problem ile karşılaşmamiştim tesekkür ederim :)