Anasayfa Çevrimçi : Gruplar

Başlatan ahmetgms, 27 Şub 2018, 02:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmetgms

MErhaba Sevgili Hocalarim
Anasayfada Üye Grublarim Var Bunlari Siralama Yapamadim

Kurucu , Administrator , Co Administrator , Moderator , Dokunulmaz Lord , İmparator , Yeni Üye 

Siralamanin Böyle  Olmasini İstiyorum Ama Bir Türlü Yapamadim
Şimdiden Tşk Ederim k.g İyi Calişmalar

tarantula901

Bunun için bir kodlama bilmiyorum ancak dbden mudahale ile sorun düzelebilir.

Çünkü sıralamayı hangisiyle yaptıysanız o sıralama gire yani   Co Administrator ilk önce açıp sonra başka grup acınca peşindeki hangi gurunu açmısanız o grup sıraya girer. ya  tüm grupları silip istediğiniz gurubu peş peşe yapacaksınız yada dbde müdahale ile değişiklik yapacağız.

db müdahale etmeden önce uye guruplarındaki tüm üyeleri çıkartman gerekiyor.

eğer dbden müdahale yapamıyorsanuz dbde bulunan member group tablosunu indirip eke ekleyin kontrol edeyim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ahmetgms

tarantula901

Yedek alarak şunu kullanın.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ahmetgms

Hocam Bunu Denedim Gine Olmadi Alfabatik Siralama Yapiyor ID e Göre Siralama Yapmiyor :(

tarantula901

Ozaman id göre ayarlayın admın panelden değiştirin.

Ücretli Smf Destek İçin

ahmetgms

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Mar 2018, 01:56Ozaman id göre ayarlayın admın panelden değiştirin.

Hocam İde Göre Nasil AYarliyacağim ?

tarantula901

Site altındakı sıralamaya göre uye gruplarınızı ona gore düzenleyin.

Ücretli Smf Destek İçin

ahmetgms

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Mar 2018, 14:48Site altındakı sıralamaya göre uye gruplarınızı ona gore düzenleyin.

Alfabetik Siraya Göre Galiyor Hocam

tarantula901

Şuanda bunun için bir çözümüm yok oyuzden dedim ki alfabetik sıraya göre alıyorsa id göre istiyorsanız  hangi idde hangi grup olmasını istiyorsanız o grubu düzenleyebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin